Juniori:Lekenik-Češko Selo 5:1

11. listopada 2010.

U današnjoj prvenstvenoj utakmici na domaćem terenu uspjeli smo zabilježiti uvjerljivu pobjedu iako nakon prvog poluvremena (1:0) to baš i nije izgledalo da će biti tako.

U prvom poluvremenu smo odmah od početka pokušali protivniku, koji je izgledao vrlo dobro,nametnuti svoj ritam,međutim kao da nas je ovo jesensko sunce malo uspavalo pa smo izgledali i djelovali malo usporeno iako smo i takvi stvorili nekoliko šansi vrlo izglednih za postizanje golova dok na drugoj strani protivnik nije uputio niti jedan udarac u okvir gola. Jedini gol u tom dijelu smo postigli nakon ubacivanja Matkovića u portivnički šesnaesterac te se lopta na iznenađenje svih našla u mreži .

U drugom poluvremenu smo još malo podigli ritam igre i što je najvažnije poboljšali koncentraciju u realizaciji pa je stoga rezultat na kraju utakmice bio uvjerljiv. Od ta četiri gola stvarno se nezna kojeg izabrati za najljepšeg. Da li je to individualna akcija I. Zeca ili gol D. Cavrića nakon centaršuta M. Majstorovića i povratne lopte A. Ćosića glavom za strijelca ili je to pogodak D. Matkovića nakon odličnog prodora i centaršuta H. Sučića.

U svakom slučaju pohvale dečkima na još jednoj prezentaciji, publici na bodrenju na čelu sa onim dečkima koji se danas nisu skidali kao i roditeljima na tećem poluvremenu…

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

ivan listopad 12, 2010 u 13:41

Čestitke igračima i treneru na dobroj igri i pobjedi! Rezultati koje postižu u ovom prvenstvu nisu slučajni i logična su posljedica ozbiljnog pristupa treninzima i samim utakmicama, te fantanstičnoj atmosferi u momčadi. bravo dečki i samo tako nastavite!

Odgovori

Đuro listopad 12, 2010 u 21:42

napokon i mi juniori prozivljavamo nesto predivno predvodeni najboljim trenerom. cavric je u biti zabio prvi (sam da se zna) 🙂 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: