St. pioniri: Dvije uzastopne pobjede

5. listopada 2010.

NK LEKENIK-NK BSK=13:0

02.09. IGRALI SMO KOD KUĆE PRVI PUT NA NAŠEM NOVOM TERENU PROTIV NK BSK IZ BUDAŠEVA.KAO DOMAĆINI KRENULI SMO U UTAKMICU PO POBIJEDU I USPJEŠNO SMO SPROVELI TAJ PLAN U DJELO.VRLO DOBROM IGROM SVIH IGRAČA ZASLUŽENO SMO POBIJEDILI I TO VELIKOM RAZLIKOM.PONOVO POHVALA SVIM IGRAČIMA ZA DOBRU IGRU I TRUD KOJI SU ULOŽILI ZA OSVAJANJE TA TRI BODA.

STRIJELCI:KAPETAN LEON KRIŽANIĆ 6 GOLOVA,VALENTINO TIVADAR 3 GOLA,RENATO ČIHOR 1 GOL,MATIJA IVANČIĆ 2 GOLA I ČIVČIJA KARLO 1 GOL.

POPIS SVIH IGAČA KOJI SU IGRALI UTAKMICU: GOLMAN JOSIP RUSAN,MARIO MIKULIN,ČIVČIJA KARLO,BLAŽEKA IVAN,KOLAREVIĆ DAVORIN,KUŠEVIĆ TOMISLAV,TIVADAR VALENTINO,MARIJAN RIKIĆ,KAPETAN LEON KRIŽANIĆ,MATIJA IVANČIĆ,ČIHOR RENATO,ALEN MILAKOVIĆ.

SLJEDEĆU UTAKMICU IGRAMO PROTIV NK SLOGA-MARIS I NARAVNO DA OČEKUJEMO OSVAJANJE NOVA TRI BODA.

NK MOSLAVAC – NK LEKENIK=0:12

26.09 GOSTOVALI SMO KOD MOSLAVCA  U POPOVAČI.KIŠNI DAN,TEŽAK TEREN,SVI PREDUVIJETI DA UTAKMICA BUDE NEIZVJESNA I TEŠKA.DOMAĆIN IGRAJUĆI BEZ DVOJICE IGRAČA NISU USPIJELI U NAKANI DA OBRAMBENOM FORMACIJOM SPRIJEČE NAŠE IGRAČE DA POSTIGNU GOL.ŠTOVIŠE IGRAČI LEKENIKA BILI SU IZUZETNO RASPOLOŽENI I ZABILI SU 12 GOLOVA.

STRIJELCI SU BILI:LEON KRIŽANIĆ 3 GOLA,MARIJA IVANČIĆ 1 GOL,TIVADAR VALENTINO 3 GOLA,ALEN MILAKOVIĆ 1 GOL,DAVORIN KOLAREVIĆ 1 GOL,RENATO ČIHOR 1 GOL,KUŠEVIĆ TOMISLAV 1 GOL I MARIO MIKULIN 1 GOL.

ČESTITKE JOŠ JEDNOM DEČKIMA NA DOBROJ IGRI I NA VELIKOJ POBIJEDI.

TRENER: ROŽIĆ IGOR

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: