Juniori: Zrinski – Lekenik 1:1

3. listopada 2010.

U prvenstvenoj utakmici protiv NK Zrinski iz Odre pokazali smo da smo u taktičkom smislu sazrjeli kao ekipa i to u dosta brzom periodu i kada se u utakmici tako postavimo jako teško nas se može poraziti. Naravno da u takvoj igri kao dobra nadogradnja dolaze potezi pojedinaca ali nažalost i oni loši koji su se po nas dogodili već u 3. minuti susreta kada nismo bili dovoljno koncentrirani i kada je protivnik na našu žalost poentirao. Nakon primljenog pogotka ekipa je reagirala odlično i nastavila kontinuirano ofenzivnom igrom vršiti pritisak na supranička vrata no zbog nedovoljne koncentracije u završnici svih akcija nismo uspjeli postići pogdak. No, ipak smo u drugom dijelu izigrali domaću ekipu. Precizna lopta Cavrića na brzonogog Severa koji odlično upošljava Zeca koji smireno postiže pogodak te ipak kući otići zadovoljni jednim bodom.

Trener: Nino Matković

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: