Juniori: Do pobjede u zadnjoj sekundi

25. rujna 2010.

Naši juniori nastavljaju sa fantastičnim igrama te pobjedama. U prvoj prvenstvenoj utakmici odigranoj na domaćem terenu u Lekeniku ostvarena je teška, ali zaslužena pobjeda protiv vrlo dobre ekipe Banovca iz Gline. Na natopljenom igralištu i na jakoj kiši  momčadi Banovca iz Gline nanijeli su prvi poraz sezone. Pogodak je visio čitavo drugo poluvrijeme, te kad se činilo da će biti podjela bodova, pogotkom Maria Majstorovića iz slobodnog udarca Lekenik uzima sva tri boda.IMG_0081.JPG

Prvo poluvrijeme priuštilo je navijačima tvrd i dobar nogomet uglavnom na središnjem dijelu igrališta. Domaći igrači su previše pokušavali preskakanjem igre, tj. dugačkim odigravanjem doći što prije do protivničkog gola i na taj način što prije doći do rezultatske prednosti. Međutim to im nije uspijevalo, dapače, protivnik je takve pokušaje uspješno zaustavljao bez ikakvih poteškoća.

Trener Nino Matković

Strijelac majstorskog pogotka Majstorović

Gosti također sa nekoliko ali najozbiljniji je bio potkraj poluvremena kada iz okreta puca gostujući igrač te lopta odsjeda na vratnici. U drugom dijelu kiša je pojačala pa tako voda na igralištu sve je više stvarala probleme kod igre obje ekipe. Lekeničani pritišću od početka nastavka. Sjevalo je sa svih strana. Majstorović, Zec, Kocmanić, Matković, Cavrić. Najopasniji su bili slobodni udarci. Gosti potpuno pokisli i nemoćni u nastavku utakmice ali to lekeničani nekažnjavaju.  Gosti uglavnom prijete također preko prekida. Ništa opasno po gol Severa. Kako je vrijeme izmicalo teren je bio sve teži za igru pa tako da je i dodavanje na par metara postao problem. I onda kade se činilo kako će Lekenik unatoč boljoj igri uzeti tek bod igrač Banovca radi prekršaj dvadesetak metara od gola. Najiskusniji Mario Majstović uzima loptu u svoje ruke. Prizmenim jakim udarcem posprema lopet iza crte.

Sudac odmah zatim sudi kraj utakmice i neopisivo oduševljenje juniora i navijača je mogo započeti.

Čestitke igračima i treneru. Sljedeća utakmica juniora je protiv ekipe Zrinskog u Odri. Zapisnik sa utakmice možete pogedati ovdje.

{ 13 komentari… read them below or dodaj jedan }

Jakov Vidak rujan 25, 2010 u 19:03

i naprijed plavi,
pjesma se ori,
bodri vas cijeli stadion,
tisucu srca,
sad za vas kuca,
jer LEKENIK je šampion!!!!!!
ale ale ale
ale ale ale….:DDD

Odgovori

m@jstor rujan 25, 2010 u 20:24

bravo decki..svaka cast svima ukljucujuci i trenera…ulozeni trud se na kraju isplatio…samo tako nastavite… srdacan pozdrav 🙂

Odgovori

junior rujan 26, 2010 u 00:05

ne može nam niko ništa,jači smo od sudbine,mogu samo da nas mrze oni što nas ne vole!! 😀

Odgovori

Igor rujan 26, 2010 u 02:08

Po meni zaslužena pobjeda. Prvo poluvrijeme jednaki, drugo bolji. Bravo dečki! Bravo Majstore! To je to! pozz

Odgovori

junior rujan 26, 2010 u 12:38

sve se isplatilo..ne znam kada smo se ovako veselili nakon neke pobjede kao jučer..nakon ove utakmice s pravom možemo reći da se borimo za 1. mjesto..svaka pohvala našem treneru,jer bez njega ovog nebi bilo..kad je došao sve nas je zapalio za nogometom,nakon onako loše prošle sezone..sada svi jedva čekamo svaki idući trening,svaku utakmicu..imamo ekipu,klapu..sve.. IDEMO DO KRAJA!!! 😀

Odgovori

Jakov Vidak rujan 26, 2010 u 14:01

e da mogu lajkat sve ove komentare lajko bi ih…:D

Odgovori

Alah rujan 27, 2010 u 00:08

jos samo morate nauciti pucati penale :)))..

Odgovori

Jakov Vidak rujan 27, 2010 u 19:25

hahaha…a to sam ja fulo…al vise necu…sad smo puni samopouzdanja i mislim da bi mogli dobit cak i neke klubove iz dosta jacih liga…:D

Odgovori

Alah rujan 28, 2010 u 22:57

pa znam ja da si ti fulao :).. samo tako dalje.. meni je drago sto ste pobjedili banovac ^^.. nadam se da se vidimo u lekeniku slij godine.. ako zelite revans :)..

Odgovori

junior rujan 29, 2010 u 16:07

naravno da želimo..a vi se samo pojavite..za ostalo ne brini!! 😀

Odgovori

mateo listopad 7, 2010 u 19:49

decki svaka cast ja vam svima cestitam,bili ste bolji i imali srece….sve pohvale za igru…:D

Odgovori

junior listopad 8, 2010 u 00:08

hvala mateo..ako se ne varam ti si iz banovca..
i mi vama želimo sve najbolje…i razbite topusko!! 😀

Odgovori

mateo listopad 10, 2010 u 18:56

da,naravno da ocemo,zadnje tekme smo banana tri izgubljene za redom,neide nam bas al nemamo igraci svi su u seniorima.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: