JUNIORI Lekenik – Metalac 4:0, hat trick Zeca

11. rujna 2010.

Juniori Lekenika pobijedili su danas kao domaćini u Letovaniću igrače sisačkog Metalca sa uvjerljivih 4:0 i došli do prvih bodova. Igrači su pod ravnanjem trenera Nine Matkovića kontrolirali cijelu utakmicu, i nakon minimalnog vodstva na poluvremenu, u nastavku su povećali prednost i rutinski osvojili trobod.

Obje momčadi su u susret krenule oprezno i organizirano, veće šanse nisu bile ni na jednoj strani u prvih 20 minuta, a u 21. min stigao je prvi pogodak za prvo ovosezonsko slavlje juniora. Lijepim pogotkom u listu strijelaca upisao se Damir Matković, novi igrač kojem je ovo bio prvi nastup i pogodak. Nije se mogao bolje predstaviti navijačima Lekenika koji su došli u Letovanić. Debitirao je i još jedan novi igrač, napadač Mario Sever. Nakon tog vodstva, Lekeničani su preuzeli kontrolu nad utakmicom, ali sve do 61. minute nisu mogli probiti obranu Metalca. Uspio je to lekenički napadač Ibrahim Zec i zapravo otvorio seriju. Igra gostiju tada se u potpunosti raspala i bilo je pitanje s kojim će rezultatom završiti utakmica. Trener Matković počeo je davati šansu i igračima sa klupe, a Zec je još dva puta bio precizan i okrunio svoju sjajnu igru hat trickom. Čestitke svim igračima koji su nakon nesretnog poraza u Topuskom pokazali veliku kvalitetu i napredan u odnosu na prošlu sezonu i sigurno će biti dobar takmac u nastavku prvenstva.

Zapisnik sa utakmice.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

ajmo lekenik!! rujan 12, 2010 u 10:19

što reći..kakav dan za lekenik,kakav dan za hrvatsku!! 😀

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: