Galdovačka golijada: pola tuceta u mreži Frankopana!

11. rujna 2010.

Nogometaši Lekenika pobjedili su momčad Frankopana u Galdovu rezultatom više nego uvjerljivim. Frankopan – Lekenik 0:6 . Ovom pobjedom lekeničani su u četiri gostovanja skupili 10 bodova te time preuzeli vrh 1.ŽNL. Koliko dugo vidjet ćemo sutra. Strijelci za novu pobjedu Lekenika bili su Dario Turkaman koji se na listu strijelaca upisao sa čak 5 pogodaka te jednog je ubacio Krešimir Krpan. Čestitke igračima i trenerima. Sjajni su ponovo bili brojni navijači, njih preko pedeset bodrilo je ekipu s tribina sjajno.

Momčad Lekenika u svih 90. minuta dominirali su terenom. Zabili su sve što se moglo zabiti te time definitivno su spremni za prvu domaću utakmicu sljedeće nedjelje.

Zapisnik: 1. strana, 2.strana

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

marijo rujan 11, 2010 u 22:26

cestitam decki,bravo

Igor rujan 12, 2010 u 11:16

Tuki samo 5 golova? pfff, nemaš pojma, haha.

Izgleda da ste zabili sve što je Barcelona jučer trebala.

Svaka čast, čestitke.

Anonimus rujan 13, 2010 u 12:48

svaka cast decki!cestitam na pobjedi!krenulo je krenulo!
p.s. hoce li to biti vise uskoro opsirnije i di su ostali rezultati!malo kasnimo s ostalim rezultatima!koliko sam vidio na stranici od Sokola (L) mi smo prvi tsk je izgubio!
Ajmo LEKENIK!SAMPIONI