PREDSTAVLJAMO/ Tomislav Prskalo, novo pojačanje vezne linije

17. kolovoza 2010.

Plemeniti vezni igrač Tomislav Prskalo iz Zagreba, od prvog dana priprema za novu sezonu, pokazao je da će biti veliko pojačanje seniora NK Lekenika. Njegova ilimetarski precizna dodavanja i proigravanja trebala bi biti raj za lekeničke napadače. U njegovom životopisu je impresivan popis klubova u kojima je igrao, Croatia Sesvete, Radnik, Vrapče, Špansko za koji je igrao i prošle sezone u III. HNL. Dolaskom u Lekenik, zanima ga jedino osvajanje naslova i odlazak u viši rang natjecanja, a zadovoljan je i kadrom igrača u svom novom klubu. Vaga je po horoskopu, a sa 27 godina željan je novih uspjeha. Nadamo se već ove sezone…

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

mirko kolovoz 17, 2010 u 20:52

Kupio sam ga an menađeru hehe. Protiv segeste je pokazao da je iskusan igrač, a protiv BSKa da je ratoboran

Odgovori

bggb kolovoz 18, 2010 u 10:34

Pa moramo imati iskusnu “desetku”. Budemo vidjeli vrlo brzo kakav je. Nemremo mi imati za desetku juniora koji pimpla na prazno, zato se i dogodilo Topusko, Repušnica, Moslavac…

Odgovori

ivan kolovoz 18, 2010 u 13:55

Komentar bggb-a oslikava sustinu neuspjeha Lekenika u prethodnoj sezoni. Jednostavo, nasa vezna linija nije bila dovoljno kvalitetna I nije bila u skladu s ostatkom momcadi. Ocigledno je bilo da je najveci teret u domacim utakmicama podnijela uza obrana, dok u gostujucim utakmicama s takvim pristupom veznih igraca nismo imali nikakve sanse. To je I osnovni razlog zbog cega su otpusteni odredjeni igraci I dovedena su iskusna pojacanja, medju kojima je I Tomislav.Vjerujemo da ce se I prvenstvu uskoro pokazati da je to bio pravi potez.

Odgovori

Led Zeppelin kolovoz 18, 2010 u 13:59

a je li?

Odgovori

erere kolovoz 28, 2010 u 10:10

10 je tezak broj na ledima

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: