Pripreme: Rutinski protiv BSKa

11. kolovoza 2010.

Nogometaši lekenika odigrali su prijateljsku utakmicu sa domaćinom BSK-om u Budaševu. Lekeničani su pobjedili rezultatom 3:2 (3:0). Bila je to utakmica sa dva različita poluvremena.
Sa prvim možemo biti jako zadovoljni. Bili smo bolji u svim segmentima igre. Pogotke za Lekenik postigli su Turkman dva te Krpan. Turkman je oba pogotka zabio iz polukontre. Krpan je naletio na povratnu loptu te prizemnim udarcem sa dvadeset metara pogađa za 3:0. Domaćini su zaprijetili tek jednom. Alen Sigur siguran na golu gostiju. U drugom dijelu opuštenost te brojne zamjene rade svoje. Pad koncentracije je krivac kod oba domaća pogotka.

Sve u svemu možemo biti zadovoljni predstavom lekenika. Sljedeća utakmica na rasporedu je u subotu u 18 sati. Lekeničani su gosti Segesti u Sisku.

{ 4 komentari… read them below or dodaj jedan }

Led Zeppelin kolovoz 11, 2010 u 21:57

cuo sam da se priprema jos par transfera u klubu….

Đuro kolovoz 12, 2010 u 14:12

prodati ce tebe u chelseu!

lll kolovoz 12, 2010 u 14:21

protiv segeste je generalka za prvenstvo,ili imaju još koju tekmu? idemo to dobit i gazit sve po redu u prvenstvu.. 🙂

Led Zeppelin kolovoz 12, 2010 u 21:45

prica se tamo neki čelzi,meni ćaća kaze zvao te neki Abramović pita jel bi htio igrati za njih,a moj ćaća pita njega “A je li,koja ste vi liga?”