PREDSTAVLJAMO/ Neven Novosel novo pojačanje NK Lekenika

3. kolovoza 2010.

Među prvim pojačanjima seniorske momčadi NK Lekenika stigao je Neven Novosel iz Vukovine, izvrsni vezni igrač koji je prošle sezone nosio dres NK Jelačića iz Vukovine. Rođen je 09. siječnja 1981. godine u Zagrebu. Kaže da ga u Lekeniku zanima samo osvajanje naslova prvaka, sve drugo ne bi ga zadovoljilo.

Do sada je igrao u NK Radnik (VG), NK Udarnik Kurilovec, NK Turopoljac, NK Polet (Buševec – III. HNL) i NK Jelačić (IV. HNL) u čijem je dresu osvojio i JŽNL. Kad ne radi i ne igra veliki nogomet, najviše uživa u igri malog nogometa s društvom i na turnirima gdje je osvajao brojne naslove. Već pripremni treninzi i prijateljska utakmica u Gorici pokazali su koliko je kvalitetno pojačanje Neven za Lekenik! Jednostavnost, te brza i precizna dodavanja njegove su vrline.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Makaranin kolovoz 3, 2010 u 13:43

Kak je bilo u gorici?

Odgovori

lll kolovoz 3, 2010 u 17:21

lekenik : gorica- 6:2

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: