Zaplovite Lekeničkim vremeplovom

23. srpnja 2010.

Dragi prijatelji kluba, svi posjetitelji naših stranica, obaviještavamo Vas da je zaživjela nova stranica našeg web prostora – Vremeplov. Na vrhu naše web stranice, u drugom redu kliknite na Vremeplov i zaplovite kroz povijest NK Lekenika.

Za početak, počet ćemo sa sjećanjima dvojice istaknutih ljudi u povijesti kluba, Franje Mankasa i Rudolfa Masnjaka koja su objavljena u knjizi o klubu 1989. godine. Ljetni period svakih nekoliko dana osvježit ćemo stranicu sa nekim novim detaljima iz povijesti kluba. Tako ubrzo nakon ovih sjećanja, moći ćete doznati kako su seniori Lekenika prevareni na turniru u Letovaniću 1973. godine!

Za ovu stranicu u pripremi je i velika arhiva zapisnika sa utakmica za što će trebati još vremena, ali molimo za malo strpljen ja. Za sada, plovite kroz vrijeme u upoznajte se sa teškim uvjetima u kojima su naši igrači i rukovodstvo djelovali od osnutka kluba…

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: