Započele pripreme seniora za novu sezonu

17. srpnja 2010.

IMG_2856.JPG

IMG_2858.JPG

Današnjom prozivkom igrača i laganim treningom, započele su pripreme seniora NK Lekenika za novu sezonu u I. ŽNL. Na prvom okupljanju pojavilo se 22 igrača od 28 (sa 4 juniora) koji će krenuti u borbu za mjesto u sastavu. Opravdano su izostali Turkman, Bartulić, Kireta, Ičanović, Krpan i Ivančić, koji će za nekoliko dana započeti sa treninzima, a među okupljenim igračima bila su i nova lica, koja su naznačena kao pojačanja: Neven Novosel (NK Jelačić), Krešimir Krpan, Nikola Komšić (NK Polet), Tomislav Prskalo (NK Špansko), Vedran Stipaničev (NK Jelačić), Edo Perović (NK Pešćenica), Sven Dorotić (NK Polet) i Leon Belošević (NK Kupa).

Igrače je na početku pozdravio dopredsjednik kluba Boris Sigur koji je predstavio nove igrače, te pojasnio što klub očekuje od nove sezone. Nakon njega, uslijedio je monolog trenera Vlade Horvata koji se bazirao na planu priprema i pravilima ponašanja, a na kraju je predsjednik kluba Ivan Kliček prezentirao svim igračima aktivnosti na poboljšanju infrastrukture koje su rađene od kraja prošle sezone i najavio nove aktivnosti. Uslijedio je lakši trening, tek zagrijavanje za ono što dečke očekuje od današnjeg (nedjelja) treninga pa na dalje iz “tvornice” trenera Horvata.

{ 11 komentari… read them below or dodaj jedan }

... srpanj 21, 2010 u 14:50

gledajući prvih par treninga seniora,vidi se ogromna kvaliteta koju su unijeli novi igrači u cijelu momčad. radi se odlično i vlada super ozračje..LEKENIK ŠAMPION!!!

Odgovori

mican srpanj 21, 2010 u 16:09

Budemo v ideli tu ekipu….

Odgovori

... srpanj 21, 2010 u 16:26

šta je sa tocom i sigurom? jesu ozlijeđeni ili?

Odgovori

JanJan srpanj 21, 2010 u 16:42

nisu ozljeđeni kak znam.Ova konkurencija je dobro došla zato jer će uvijek vući ono najbolje od igrača. Ukoliko odigra malo slabije gubi mjesto. Također idealna prilika za mlade igrače da stasaju u prave nogometaše. To jedino mogu ako imaju iskusne suigrače. Trebaju imati strpljenja i dobit će svoju priliku. Vlado će im sada nabit snage i vjerujem da ćemo moći sa užitkom ići na utakmice.

Odgovori

Đuro srpanj 22, 2010 u 00:56

stvarno me iznenadila ova ekipa,ali ipak,nadam se da ce ipak biti pametniji i iskusniji od nekih igraca prosle sezone,da cemo uz pravu podrsku obicnih gledatelja i nekolicine BlueWarriorsa uspijeti osvojiti to toliko ocekivano prvo mjesto.

Odgovori

... srpanj 22, 2010 u 12:29

nadam se da će se kireta,vrhovac,komić,krpan,toca i sigur ubrzo priključiti momčadi da vidimo tu ekipu i sa njima..jer bilo bi šteta da propuste cijele pripreme,a da onda ovi igrači koji su prošli cijele pripreme sjede na klupi..

Odgovori

admin srpanj 22, 2010 u 20:52

Komić je ozlijeđen, vrhi i sigur treniraju, toca se vratio. Krpan i Kireta uskoro dolaze

Odgovori

Karlo V. srpanj 28, 2010 u 23:06

http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/9627/106/

nekuzim dumbu..kaj taj trenira u 2 kluba??
trazen igrac nema sta 😀

Odgovori

... srpanj 29, 2010 u 11:23

da,kaj je s dumbom?jel osto il je u petrinji?

Odgovori

admin srpanj 29, 2010 u 12:08

Ivan Dumbović igra u nogometnom klubu Lekenik

Odgovori

BlueWarriors srpanj 29, 2010 u 16:45

NEDAMO DUMBU!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: