Limači: Nova pobjeda

3. svibnja 2010.

U 13 kolu, Limaći NK Lekenika ugostili su Limaće NK Hrastovicu  iz istoimenog sela.Svi dečki iz naše ekipe dobili su priliku da zaigraju, te se dobro istrče. Pobijedili su ekipu iz Hrastovice  8:1 i tako upisali još jednu pobjedu.

Kod naših limača Mihael Grgić zabio je pet pogodaka, dva je pridodao Filip Stojević te jedan Nikola Aleksander Vukovojac.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

IvicaGrgić svibanj 4, 2010 u 10:53

Mogao bi ovaj izvještaj biti malo i opširniji s obzirom da je to ipak jedna dosata dobra ekipa a ovi klinci su sama duša nogometnog kluba dajmo im malo pohvale na njihov trud koji kod njih ne nedostaje ovi najmanji oni su naj neiskvareniji i tek od njih možemo nešto ozbiljno očekivati u budučnosti poz upravi

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: