Limači: Krstili novo igralište porazom

25. travnja 2010.

U 12. kolu limači  Lekenika igrali su sa limačima NK TŠK iz Topolovca. Iako je ovo bio derbi i borba za prvo mjesto, ova je utakmica bila posebna po jedno drugoj stvari. Po prvi puta igrana je na novom, pomoćnom igralištu, ispred SOS Društvenog centra. Vrijedni članovi Uprave kluba i Operativne podrške uspijeli su u samo pola godine pripremiti teren za odigravanje utakmica.

Utakmica je za nas bila zanimljiva samo prvih deset minuta, a gostujući sastav je svoje šanse pretvorio u golove. Naši dečki imali su niz šansi na početku utakmice i nisu ih iskoristili, zato je gostujući sastav  iskoristio svaku svoju šansu za gol. Ekipa Lekenika nije pretvorila želju u djelo i tako pobjedom proslavila otvorenje novog igrališta.

Ovim porazom izgubili su sve šanse za obranu naslova prvaka iz prošle godine.

Čestitke gostujućoj ekipi!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: