Debakl u Topuskom

25. travnja 2010.

Lekeničani neće dobro pamtiti gostovanje u Topuskom. U najvažnijem trenutku pokazali su se u najbljeđem izdanju. Lekeničani su istrčali na travnjak bez vratara Nikole Bartulića i stopera Maria Domitrovića, ali to nemože biti opravdanje za visoki poraz od Topuskog.

Topsuko – Lekenik 3 : 0

1.ŽNL

20. kolo 25.04.2010 Kutina, igralište ŠC I. Ferderbar-Fenjo

Vrijeme: sunčano Gledatelja : 100

N.K TOPUSKO –  Š.N.K. LEKENIK  3:0 (1:0)

Suci: Vlatko Mlinarić-Sisak, Dragan Grmuša-Sisak, Ivica Kovačević-Petrinja

NK TOPUSKO 1.Jasmin Kadrić, 2.Daniel Dragičević,3. Darko Bogović, 4. Marijan Šarić, 5. Josip Šarić, 6. Vladimir Ožanić, 7. Damir Išek, 8. Ivan Jelkovac, 9. Željko Ferderbar, 10. Marinko Krstić, 11. Ivica Krmpotić

Š.N.K. LEKENIK 1.Alen Sigur, 2.Bruno Peršin, 3. Tomislav Jurčić (od 52.min. Darko Blažinić), 4.Ivan Vrhovac, 5.Ivan Smolković, 6.Alen Komić, 7.Ivan Bobinac ( od 75.min. Ivan Dumbović), 8.Danijel Kireta, 9.Tomislav Kutleša ,10. Ivan Gregurić ( od 77.min. Mario Majstorović ),11. Ivan Đurašin, trener: Joso Milunić

Strijelci: 1:0 rmpotić(26), 2:0 Krmpotić(67), 3:0 Krstić(76)

Žuti  kartoni:
N.K. TOPUSKO:  Šarić (12)-preoštar start, Išek(47)-nesportsko ponašanje

Š.N.K. LEKENIK: Komić(43)-nesportsko ponašanje

Crveni  kartoni:

Š.N.K. Lekenik:  Komić (67)-nesportsko ponašanje

{ 16 komentari… read them below or dodaj jedan }

Đuro travanj 25, 2010 u 20:37

naslov govori sve i svaki daljnji komentar je stvarno suvisan .

Odgovori

jambra travanj 25, 2010 u 21:12

pri rezultatu 1-0 za domacine po meni kljucan trenutak utakmice je bio jedanaesterac koji je mladi sudac jedva docekao da svira a isto tako mladi igrac dobio veliku odgovornost koja je rezultirala “a la Roberto Baggio”…ovim porazom nije nista rijeseno jer ekipu Banovca ceka isto gostovanje….pozz.

Odgovori

MONITOR travanj 25, 2010 u 22:05

Veličina i karakter kluba (momčadi) ogleda se u zajedništvu i homogenosti, naročito u trenucima kad sve ne ide po planu. Lopta će i dalje ostati okrugla, ne samo do kraja ove sezone nego zauvijek. Tek je počelo drugo poluvrijeme i u igri je još dosta bodova. I nadalje će biti crvenih kartona, promašenih penala, razočaranja i veličanstvenih pobjeda. To je jednostavno nogomet. Navijači su danas pokazali da vole svoj klub i naše dečke i kad izgube. Prema izreci ” što te ne ubije -to te ojača” mogli bismo iz ovoga debakla izači jači i mudriji. Pitanje je jedino “jesmo li danas ubijeni ili smo tek okrznuti ?” Odgovor na to pitanje dati će vrijeme.

Odgovori

BlueAngels travanj 26, 2010 u 00:03

poraz je morao doci kad tad,protiv Radnika nismo nikakav favorit,što zbog samog poraza danas što zbog očajne igre.Prerano smo počeli razmišljati o naslovu prvaka i o višem rangu kao i o ovom prokletom penalu danas prije nego je pucan uopće,treba spustiti loptu na zemlju,ranjeni,ali i dalje smo prvi i dalje smo najbolji i dalje smo uz vas dečki i jedino što čemo prihvatiti je 4. HNL!

Odgovori

mirko travanj 26, 2010 u 09:34

Ma došlo je do niza lošijih rezultata, nije još ništa gotovo. U nedjelju je zapravo dan D. A kaj se tiče 4.HNL. to će doć kad bu mo spremni. bilo ove ili sljedeće. Da vam je neko rekao prije godinu i pol da će Lekenik biti prvi u 1.ŽNL ljepo bi mu se nasmijali.Pa ovo nogomet.

Odgovori

lekenik travanj 26, 2010 u 15:28

da jambra banovac dolazi u topusko..samo će u topskom pobrati 3 boda bez ikakvog truda..to se zna da će se pustiti..jučer je pola gline došlo u topusko navijati da lekenik izgubi..može se reći da se jednostavno cijela liga okrenula protiv nas..ali mi to možemo prebroditi pobjedom protiv radnika!! AJMO LEKENIK!!NEMA PREDAJE!!!

Odgovori

pera travanj 26, 2010 u 18:20

Dečki,
ništa ne brinite, uvjeravam Vas da ste najbolji,
nas nitko nije nadigrao kao što ste Vi doma,
budite uvjereni da ste najbolji,
želim Vam puno dobrih rezultata,
pozdrav!

Odgovori

Topusko 8 travanj 27, 2010 u 10:13

ti lekenik ko god da jesi nisi normalan ako mislis da ce Topusko pustiti Banovcu pa to nema sanse jbt pa to je najveci derbi ove lige i zbog toga molim te nemoj vise da slucajno pises takve gluposti da se ljudi smiju lijep pozdrav :-)))

Odgovori

Mata travanj 27, 2010 u 12:16

Banovac je jedva lokomotivu pob uz pomoć sudaca,ne vidim kak bi oni mogli bit prvi.a vi ste nas ubili i u lekeniku i u kutini

Odgovori

bggb travanj 27, 2010 u 14:04

Ono što sam ja načuo je da B…..c ima veliku pomoć njih u nastavku sezone…

Odgovori

Đuro travanj 27, 2010 u 20:28

nadamo se da ce na kraju sportski duh,jedinstvo i postenje pobjediti.

Odgovori

MONITOR travanj 27, 2010 u 22:02

Topusko 8, navijam za vas i nadam se da ćete protiv Banovca biti barem jednako dobro “nabrijani” kao protiv Lekenika. Ipak, bojim se da će sudačka trojka biti ta koja će usmjeriti tijek utakmice prema unaprijed programiranom cilju. Na osnovu već viđenog, volio bih da nisam u pravu !! SRETNO u narednim susretima a naročito protiv Banovca!

Odgovori

Topusko 8 travanj 28, 2010 u 10:06

Monitor,vjeruj mi da cemo protiv banovca biti jos vise nabrijani nego protiv vas jer ta utakmica je derbi vec dugi niz godina naravno kad se ekipe sastanu tako da nema teoretske sanse da bi igraci iz Topuskog pristali prodati utakmicu tako da nemas brige jer igramo zbog sebe i ne zbog novca radimo to sto volimo i nisu nam bitne nikakve premije najbitnije je druzenje i sportski duh tako da uopce ne zelim se osvrtati na tu temu pustanja utakmice jer to nema smisla…ali da tu si u pravu sto se tice sudaca nas isto ne vole to se vidjelo mogu ti dati i link da vidis npr sto nam je ponistio u Jasenovcu tu su nam ukrali bodove a dalje da se ne prica sto se sve dogadjalo…I vjerujte nam da mi tu pobjedu protiv Banovca zelimo vise nego itko… sretno takodjer !

Odgovori

MONITOR travanj 28, 2010 u 16:14

Pozdrav Topuskom 8, žao mi je što sam u trenucima tuge zbog loše igre i poraza Lekenika propustio svim igračima Topuskog i njihivom rukovodstvu čestitati na zasluženoj pobjedi, pa koristim prigodu da to sad učinim.i. Istina , da smo zabili penal kod 1:0 za vas, uvjeren sam da bi tekma krenula u neku drugu dimenziju. To se na našu žalost nije desilo, te ste vi uspjeli povećati vodstvo na 2:0 nakon nedosuđenog zaleđa od 3 m. Kod 2:0 smo ostali i bez “igrača” (namjerno stavljen pod znakove navoda) te naprosto nismo imali nikakve šanse za povratak u igru. Vaš treći gol nas je totalno psihčki razbio, pa onako realno, možemo reći da smo sa ovih 3:0 na kraju dobro i prošli. Bez obzira na “greške” sudaca (namjerne ili iz neznanja) vaša pobjeda je zaslužena jer mi nismo za razliku od prethodnih tekmi odigrali NIŠTA. Čujemo se !

Odgovori

rubinho svibanj 1, 2010 u 00:17

mislim da se u toj ”nasoj” ligi previse spominju sudci..ali zasluzeno..jer suđenje je katastrofalno..tu se nezna tko za koga navija..ali jbg.ja se pitam dali je to neznanje ili natezanje za nekoga..mislim ipak ono prvo..
a sto se tice lekenika…vi trebate biti prvaci i bit ce te…
a jedna utakmica necini prvenstvo.. sretno!!!!

Odgovori

NEC svibanj 1, 2010 u 13:21

rubinho, hvala ti na lijepim željama. Tvoj komentar me potaknuo da iznesem određena razmišljanja koja se samo dijelom odnose na našu zadnju utakmicu u Topuskom. Kao prvo, slažem se u onom dijelu da kod sudaca u našoj ligi, ali i na višim listama, nema dovoljno kvalitete, s time da dio odgovornosti lezi i na klubovima. Tu polazim prije svega od nas u Lekeniku, koji u zadnjih 30 godina nismo dali ni jednog suca ili delegata i u tom pogledu ne možemo očekivati nikakvu “kolegijalnu” zaštitu. Što se tiče proljetnog dijela prvenstva, na žalost desilo se previše toga negativnog. Izgleda da svakom protivniku trebamo zabiti 3 gola u prvih pola sata da bi utakmicu mirno priveli kraju. Ipak, treba biti pošten i priznati da suci nisu krivi za naš poraz u Topuskom, već je tome isključivi razlog naša slaba igra i individualne pogreške. Momčad koja ima igrače takve individualne kvalitete jednostavno mora rutinirano dobiti utakmicu, bez obzira što Topusko uopće nije loša ekipa i vrlo je opasna na domaćem terenu. Ne znam što možemo očekivati bez udarca u okvir vrata i promašenog penala. Iako, svi koji su bili na utakmici vidjeli su da sudac nije dosudio čisti jedanaesterac za nas, nije pokazao domaćinu najmanje 1 crveni karton i nekoliko žutih kod prekida prije izvođenja dosuđenog jedanaesterca (nije vidio tko ga udara), te da je drugi gol zabijen iz zaleđa od 2 metra. Naravno, sudio je mlad i neiskusan sudac i sve to ide u slobodno sudačko uvjerenje, pa čak i to da svira zgoditak za domaćina kada lopta udari u prečku i odbije se dva metra u polje… s vremenom se na sve navikneš i ideš dalje, do iduće nedjelje…zanimljivo, suđenje na našu štetu je sve intenzivnije nakon što smo vrlo transparentno iznijeli naše ciljeve, došli na 1. mjesto u ligi i krenuli sa konkretnom provedbom našeg strateškog plana u dijelu poboljšanja infrastrukture (dovršili smo rasvjetu na glavnom terenu i odigrali prvu noćnu utakmicu, postavili veliki elektronski semafor, dovršili pomoćno igralište, započeli sa osnivanjem Škole nogometa i formiranja dodatne 3 mlađe kategorije, a u rujnu treba započeti dogradnja službenih prostorija). Mala napomena: sve je to napravljeno u madnatu nove uprave kluba u zadnjih 7 mjeseci. Ono što nas treba veseliti i na što smo osobito ponosni je činjenica da NK Lekenik konačno ima potpuno jedinstvo oko ciljeva koje želimo ostvariti, veliku podršku ključnih ljudi u Općini, najbolje navijače, jedinstvenu i brojnu Upravu i najbolju momčad u ligi. A ako ne uspijemo u ostvarenju našeg cilja i plasmana u viši rang natjecanja ove godine, čestitat ćemo boljem i krenuti još jači (i bogatiji za jedno “lijepo” iskustvo) u ostvarenje naših ciljeva i osvajanje prvog mjesta u idućoj sezoni.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: