Svi u Topusko

23. travnja 2010.

Seniori: Lekenik – Topusko , Nedjelja, 16.30 sati.

Lekenik u posljdnjih godinu i pol odigrao je tri službene utakmice sa Topuskom i svaki put slavio. Gol razlika 9 : 2.  Naravno očekujemo i ovaj put pobjedu. Domitrović neće moći nastupati za lekeničane zbog kartona. Polazak autobusa je u 14 sati.

Juniori: AŠK – Lekenik , subota, 17 sati.

Naši juniori odlično su krenuli u sezonu. Dvije pobjede i remi. Ovotjedni protivnik im je posljednje plasirana momčad AŠKa koja nije skupila ni bod. Ajmo juniori.

Pioniri: Sloga Hrastovica – Lekenik , Nedjelja, 14 sati.

Pioniri nakon poraza od podova očekuju pobjedu protiv Sloge. Ako se sjetimo naši pioniri u prvoj utakmici deklasirali su ih sa 23 : 0.

Limači: Lekenik – TŠK 1932, NEDJELJA 10 sati.

Naše limače očekuje vrlo jaka momčad iz Topolovca koja je prvoplasirana te četiri boda ispred nas.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

lekenik travanj 24, 2010 u 12:11

samo bez panike..igra koju naši dečki pružaju je odlična..a to što su rezlultati malo slabiji u zadnje vrijeme nije toliko bitno..jer su igrali protiv 2 odlične momčadi..a ako će takvu igru pružiti sutra,topusko nema šanse! AJMO LEKENIK!!!!!!