Lekeničani poraženi u kupu

21. travnja 2010.

Lekenik – Mladost Petrinja 1:2 ( 0:0 )

Nogometaši Lekenika nakon duljeg vremena poraženi su na domaćem terenu. Bolja ekipa je bila Mladost iz Petrinje. Mladostaši se natječu u 4. HNL gdje su smješteni u gornjem dijelu tablice. Došli su u Lekenik sa pet uzastopnih pobjeda u ligi. Epitet favorita je očigledno bio na strani gostiju. Ali lekeničani se neću lagano predati što su i pokazali.  U domaćim redovima nedostajali su standardi Đurašin i Komić.

3′ Lijepa akcija Kirete na desnom boku, daje povratnu loptu ali ga nitko ne prati.
11′ Kutleša je sa desnog boka centrirao po zemlji. Bobinac je pucao, lopta se od zemlje odbija u ruku igraća Mladosti, a sudac Jarosalv Gulan pokazuje da se igra nastavi
19′ Udarac gostujućeg napadaća sa 20 metara po zemlji. Bartulić na mjestu.
26′ Nakon lijepog dodavanja Peršina pucao je Bobinca. Pored gola.
28′ Udarac Gregurića iznad gola.
29′ Ponovno puca Gregurić sa dvadesetak metara. Opet iznad gola.
31′ Jedanaesterac za Lekenik. Srušen je Bobinac. Kutlešin udarac brani gostujući vratar.
36′ Domaći su prekombinirali u lijepoj akciji koju je trebao završiti Gregurić.
40′ Nakon lijepog duplog pasa Bobinac-Turkman. Puca Turkman oštro po zemlji ali vratar Mladosti na mjestu.
45′ Odličan udarac Gregurića pod prečku ali još jednom vratar Mladosti na visini zadatka.

Vrlo dobra igra lekeničana. U završnici nema dovoljno koncentracije. Umjesto Bartulića na vrata staje Alen Sigur.

49′ 0 : 1 Gosti vode. Nakon miniature izvan 16 metara, udarac po zemlji bio je neobranjiv.
52′ Lijep udarac Turkmana po zemlji koji završava pored desne stative.
53′ Turkamn izlazi, Blažinić ulazi.
57′ 1 : 1  Slobodni udarac izvodi Kireta. Preko živog zida u desni vratarev kut.
63′ Bobinac izlazi, Dumbović ulazi.
65′ Lijepa obrana Sigura. Udarac sa oko 10-12 metara.
68′ Gregurić izlazi, Ičanović ulazi.
70′ Odličan udarac Vrhovca sa 25 metara pored gola.
76′ Peršin izlazi, Majstorović ulazi.
78′ Još jedna odlična obrana Sigura.
80′  1 : 2 Nakon igranja rukom napadača, sudac se nije oglasio te je isti igrać poentirao prizemnim udarcem za novo vodstvo Mladosti.
88′ Nakon kornera za Lekenik, Domitrović puca glavom pored gola.

Ispričavam se zbog kašnjenja, razlog bolest.

KUP

7. kolo 21.4.2010 Lekenik, igralište Lekenik

Vrijeme:oblačno Gledatelja : 100

Š.N.K. LEKENIK – N.K. MLADOST PETRINJA 1:2  ( 0:0 )

Suci: Jaroslav Gulan-Sisak, Josip Kovač-Sisak, Daniel vuksan-Sisak

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić ( od 45.min. Alen Sigur ), 2.Tomislav Jurčić, 3.Bruno Peršin ( od 76. min. Mario Majstorović ), 4. Ivan Vrhovac, 5.Mario Domitrović , 6. Ivan Smolković , 7.Ivan Bobinac ( od 63. min. Ivan Dumbović), 8.Danijel Kireta , 9. Tomislav Kutleša , 10. Ivan Gregurić ( od 68. min. Muris Ičanović ), 11.Dario Turkman ( od 52. min. Darko Blažinić) , trener: Joso Milunić

N.K. MLADOST 1. Vedran Kovačević, 2. Veton Martinaj, 3.Dejan Zmijanjac, 4.Davor Kunert, 5. Josip Markanović.6. Marko Korečić ( od 68. min. Dino Eberl), 7. Aleksandar Kolić (od 45.min. Ivan Pavković), 8.Ivan Lovrić ( od 45.min. Alen Lovreković ), 9. Mario Malbašić ( od 63.min. Dejan Zubković), 10. Hrvoje Marjanović ( od 45.min Ivica Čehok ),11. igor Marić, trener: Dario Kovačević

Strijelci: 0 : 1 Lovrić (49), 1 : 1 Kireta (57), 1 : 2 Čehok(80)

Žuti kartoni:

N.K.LEKENIK: Turkman(24)- prigovor sucu ,Peršin(60)- Preoštar start, Sigur(80)- Prigovor sucu

NK MLADOST: Markanović(14)-Preoštar start, Lovrić(31)-Prigovor sucu,Martinaj(56)-Preoštar start,Kunert(63)-Preoštar start

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

JanJan travanj 22, 2010 u 17:51

Nisam imao prilike gledati vas na dvijema pripremnim utakmicama kad ste igrali protiv nas ali zato sad nisam mogao ovo propustiti. Stvarno ste me iznenadili, impresivna ekipa. Hvala na domaćinstvu i sretno!