Juniori: Protiv devetorice lako do tri boda

18. travnja 2010.

Juniori: Lekenik – Radnik Majur 6 : 0 ( 5:0 )

U 14. Kolu prvenstva juniora, u Lekeniku su se sastali Istoimeni domaćin i Radnik iz Majura. Vrijeme i teren bili su idealni za igru. Gosti su došli u nekompletnom sastavu (bilo ih je devet) te je za domaće nogometaše posao u startu bio olakšan. Ipak, nije sve u početku išlo tako glatko. Gosti su se branili sa svih 9 igrača i tek povremeno poduzimali brze kontranapade. Na prvi gol čekalo se 16 minuta. Slobodan udarac sa lijeve strane izveo je Sučić, čija je precizna lopta pogodila prečku, odbila se u polje a Cavrić fantastično „škaricama“ šalje loptu u lijevi vratarev kut. Pet minuta kasnije, nakom dva driblinga Cavrić asistira za Balinčića koji se našao „oči u oči“ sa gostujućim vratarom. Nedugo zatim i Sučić upisuje asistenciju asistirajući Zecu za 3:0. U 29.minuti Sučić krade jednu loptu protivničkom stoperu i prebacuje golmana postavljajući sigurno vodstvo od 4:0. Grešku obrambenog igrača koristi i Zec te svojim drugim golom na utakmici postavlja konačni rezultat prvog poluvremena od 5:0.

U drugom poluvremenu gosti se bukvalno povlače u svoj šesnajsterac, i prelaze u totalni „bunker“. U tom periodu reda se napad za napadom Lekeničana ali gosti panično izbijaju loptu i zadržavaju vrijeme. Konačnih 6:0 postavlja Ćosić iz solo prodora u 67. minuti utakmice. Od 38.minute utakmice trener Blažinić je počeo sa zamjenama tako da su danas svi pričuvni igrači dobili puno veću minutažu.

Strijelci : 1:0-Cavrić(16), 2:0-Balinčić(21), 3:0-Zec(25), 4:0-Sučić(27), 5:0-Zec(31), 6:0-Ćosić(67)

Za Lekenik su igrali: Sever, Vidnić( od 75.Perović), Kobi, Vidak jo.(od 69.min Ivić), Vidak Ja, Sučić( od 52.min Petričević I), Majstorović I(od 38.minMarić)Cavrić, Balinčić(od 60.min Romarić) Ćosić i Zec.

Žuti Karton : Cavrić

 

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

lekenik travanj 20, 2010 u 09:47

započeo je niz 😀

Odgovori

Đuro travanj 20, 2010 u 18:24

pada AŠK ,pada Posavina..:)

Odgovori

nokia n93i travanj 20, 2010 u 23:32

ma to je to……

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: