Najava: Stiže Banovac

16. travnja 2010.

U 19. kolu I. ŽNL lekeničani dočekuju Banovac iz Gline. Igramo iz utakmice u utakmicu sve bolje i bolje pa tako da očekujemo samo pobjedu. Dođite i bodrite plave ka novoj pobjedi u nedjelju u 16.30 sati. Glavni sudac utakmice bit će Saša Šmigmator. U redovima Lekenika neće biti brzonogog Daria Turkmana radi kartona.

Juniori Lekenika također igraju doma. Dolazi Radnik iz Majura. Utakmica se igra u nedjelju u 11.30 sati.

Nakon pobjede protiv Gvozda našim pionirima sada dolaze vrlo dobri vršnjaci iz Podova. Lekenik, Nedjelja, 10 sati

U Topusko idu limači u subotu gdje ću igrati protiv istoimenog protivnika. Utakmica se igra u 10 sati.

Vidimo se!

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

IvicaGrgić travanj 16, 2010 u 12:06

Naprijed Lekenik

lekenik travanj 16, 2010 u 15:49

navijači spremni..bit će ludilo..nadamo se da će igrači uz našu pjesmu doći do velike pobjede!!

Đuro travanj 16, 2010 u 22:51

imam osjecaj da ce ovo biti najvece slavlje ove godine 🙂