Limači: Lekenik – Segesta II 3:2

11. travnja 2010.

limači Lekenika igrali su prvu ovogodišnju prvenstvenu utakmicu protiv vršnjaka iz sisačke Segeste. Naši limači pobjedili su rezultatom 3 : 2 ( 2 : 2). Lekeničani su poveli u 10. minuti golom Luke Križanića. Nažalost samo nakratko. U 15. minuti izjednačenje. Gol za Segestu postigao je Filip Mihaljević. Minutu poslije lekeničani ekspresno opet prelaze u vodstvo. Rezultat je 2 : 1. Zabija Nikola Alexyandar Vukojevac. Isto kao i kod prvog vodstva, naši limači  izdržali su 5. minuta. Za siščane sad zabija Domenik Pokas. To je i bio rezultat prvog poluvremena. U drugom je pao jedan pogodak i to pobjednički. U 41. minuti gol za pobjdu zabija ponovno Luka Križanić i donosi Lekeniku nova tri boda. BRAVO DEČKI!

Za Lekenik su igrali: 1. Matija Gorupec, 2. Jurica Vukelić, 3. Filip Keserović, 4. Nikola Alexandar Vukovojac,5. Mateo Pezer, 6. Lovro Matijević, 7. Filip Stojević, 8. Tin Stojević, 9. Antonio Topić, 11. Martin Balukčić, 19. Luka Križanić, 13. Emilijan Keserović, 14. Mario Petrović, 17. Irfan Zec, 18. Dario Rožanković, Trener Nenad Stojević

{ 4 komentari… read them below or dodaj jedan }

MONITOR travanj 13, 2010 u 07:06

Naš vratar Matija Gorupec je 5min. prije kraja utakmice obranio penal kod rezultata 2:2, te ima velike zasluge za ovu pobjedu. Moje čestitke cijeloj ekipi a posebno vrataru Mateu !

pranjić travanj 26, 2010 u 18:40