Video penala na utakmici Lekenik – Radnik

4. travnja 2010.

cpenal.png.jpg

U srijedu ( 31.3.2010 ) odigrana je kup utakmica između Lekenika i Radnika iz Majura koju su lekeničani dobili glatko rezultatom 4 : 1. Pri rezultatu 1 : 1 za lekeničane suđen je penal koji je izveo Danijel Kireta. Nažalost njegov udarac obranio je gostujući golman ali odbijenu loptu u mrežu gura mladi lekenički napadač Darko Blažinić. Iako je sudac bio blizu te ispravno prosudio da je gol važeći igrači Radnika nisu se složili sa time. Oni su vidjeli prijevremeni izlazak Darka.Na slici očito se vidi da su bili u krivu. Nakraju osim gola dobili su žuti i crveni karton.

Cijeli video  pogledajte ovdje.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

MONITOR travanj 5, 2010 u 11:17

Što se tiče regularnosti gola, tu nikakve dileme nema – gol je sasvim REGULARAN. Glede greške suca vezane za ovaj penal mora se reći da je glavni sudac ove utakmice “progledao kroz prste” stoperu Radnika jer mu za prekršaj u šesnajstercu poštivajući pravilo “zadnjeg igrača” nije dodijelio izravan CRVENI KARTON. Za one koji nisu detaljno upućeni u pravila NOGOMETNE IGRE a koji tvrde da je prekršaj bio na samoj liniji šesnaesterca, reći ću i to da su linije kaznenog prostora njegov sastavni dio. Prema tome, sve je jasno !

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: