Lekeničani nastavljaju pobjeđivati

3. travnja 2010.

Lekeničani su još jednom pobijedili kod kuće. Prepreka im je bila čvrsta momčad Mladosti iz Gornje Gračenice.

Lekenik – Mladost G.G.  3 : 1

Prvo poluvrijeme čvrsta igra obje momčadi, uglavnom igra u sredini, ali domaćin ima loptu više u nogama. U 12. min. prva veća šansa. Skračeni korner za Lekenik izveo je Kutleša, a glavom Komić pogađa gredu. Prilike su još imali Bobinac – puca u blok u 24.,  Turkman puca preko gola u 26. min., Domitrović glavom preko gola u 28. Turkman je pucao iskosa, ali je vratar uhvatio loptu. U šesnaestercu gostiju bila je velika gužva, lopta je nekoliko puta iz blizine upućena prema golu, u jednom trenu je i pomoćni sudac podigao zastavicu signalizirajući “nešto”, ali glavni sudac ga nije vidio unatoč upozorenjima domaćina.

U drugom djelu Lekeničani su pustili kočnicu. Trener Milunić očito je u pauzi dobro djelovao na svoje igrače je su odmah u prvom napadu postigli gol. Na centaršut Đurašina zabio je Kutleša. Lekenik je nastavio sa pritiskom i prilike su se redale jedna za drugom. Kutleša je opet zaprijetio glavom dvije minute kasnije, ali gostujući vratar sjajno brani. U 51. Gregurić (koji je ušao umjesto Jurčića) puca sa 18 m ali vratar je ponovo na mjestu. Kireta je u 53. minuti iz slobodnog udarca pogodio vratnicu, a isto ponavlja i Kutleša u 62. minuti.

U 65. min. Turkman je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na bijelu točku. Siguran je bio Kutleša za 2:0. Lekeničani  su imal i prigodu ponovno zabiti iz penala. Sada je penal izborio danas sjajni Kutleša. Ipak Turkmanov udarac obranio je golman kao i  odbijanac na koji je natrčao Kireta. U 79. min. za 3 : 0 pogađa “joker iz klupe” Darko Blažinić.  Loptu mu je sjajno dodao Kireta, a Darko smireno šalje loptu pored vratara u kut. Trener Milunić dao je šansu igračima sa klupe, a pod kraj utakmice malo je  pao tempo. Počasni pogodak gosti zabijaju deset minuta prije kraja susreta.

U 17. kolu bilo je podosta iznenađenja. Vodeći Radnik prosuo je bodove protiv Moslavca pa tako da Lekenik opet zaostaje dva boda. Banovac je rutinski odradio posao. Zrinski je doživio još jedan poraz. Najzanimljivije je bilo  u Kutini gdje je posljednja momčad lige uzela bod TŠKu 1932, navijači su vidjeli deset pogodaka. Mladost Repušnica je uzela sva tri boda u gostima kod Jasenovca. Za rezultate i tablicu stisnite ovdje.

I. ŽNL

17. kolo 3.4.2010 Lekenik, igralište Lekenik

Vrijeme:sunčano  Gledatelja : 200

Š.N.K. LEKENIK – N.K MLADOST GG 3:1  ( 0:0 )

Suci: Edin Dolić-Sisak, Alen Kos-Kutina, Radovan Miško-Lipovljani

Š.N.K. LEKENIK 12.Nikola Bartulić (kap.), 2.Denis Ivančić, 3.Tomislav Jurčić ( od 45. min. Ivan Gregurić ), 4. Ivan Vrhovac, 5.Mario Domitrović ( od 74.min. Ivan Smolković), 6. Alen Komić ( od 81. min. Ivan Dumbović ),7.Ivan Bobinac ( od 75. min. Darko Blažinić), 8.Danijel Kireta , 9. Tomislav Kutleša ( od 81. min. Mario Majstorović), 10. Ivan Đurašin, 11.Dario Turkman, trener: Joso Milunić

N.K. MLADOST 1. Danijel Toth, 2 . Tomica Toth, 3. Ivica Ovčarić, 4. Mato Franjić, 5. Ivan Markanović, 6.Igor Suljaga, 7. Igor Bogović, 8. Marko Miša, 9. Mario Sabadi, 10. Antonijo Zorko, 11. Kornel Makoš, trener: Damir Krizmanić

Strijelci: 1 : 0 Kutleša (46), 2 : 0 Kutleša (66)-11m, 3 : 0 Blažinić(79), 3 : 1 Sabadi (83)

Žuti kartoni:

N.K.LEKENIK: Đurašin (10)-preoštar start, Vrhovac(88)-preoštar start

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

Đuro travanj 4, 2010 u 09:35

Bravo decki!

Odgovori

lekenik travanj 4, 2010 u 10:46

ne može nam niko ništa!!jači smo od sudbine.. 😀

Odgovori

pixi2709 travanj 5, 2010 u 13:36

Bravo dečki! Dobri ste… sretno u daljnjem natjecanju!!! Mladost G.G. (c)

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: