Pola tuceta u mreži Lokomotive!

28. ožujka 2010.

Seniori su na današnjem gostovanju popravili gorak okus prošlotjednog remija kod kuće i uvjerljiom pobjedom u Kutini nad Lokomotivom sa 6:1 vratili se na pobjedničke staze. Već u prvom poluvremenu je bilo 6:0, a u drugom su domaćini na kraju utakmice postigli samo počasni pogodak. Strijelci za NK Lekenik su bili Kireta i Kutleša po dva, te Turkman i Bobinac po jedan.

Napadačka formacija 4-3-3 koju je postavio trener Milunić, brzo je polučila rezultat. U 5. min. Vrhovac odigrao dubinsku dijagonalu za Turkmana koji je pretrčao svog čuvaar i u trku prezemnim udarcem pogađa za vodstvo. Sedam minuta kasnije već je 0:2 za Lekenik. Iskosa oko 25 m od gola pogodio je Kireta. Dvije minute kasnije u listu strijelaca upisuje se i Kutleša. Našao se s loptom ispred domaćeg vratara i pogodio u “rašlje”. Lekeničani su nastavili u istom ritmu i u 16. min. Bobinac na asistenciju Đurašina pogađa za 0:4. Potpuno nemoćni domaćini potom su nekoliko minuta odolijevali napadima naših seniora sve do 34. min. Domaći igrač srušio je Vrhovca na 19 m od gola, a a Kutleša majstorski puca prego živog zida pod prečku za 0:5. I minutu prije poluvremena, šlag na kraju savršene izvedbe, šesti pogodak u mreži Lokomotive. Turkman je asistirao za Kutlešu koji lob udarcem prebacuje vratara, ali loptu u padu preko gol crte rukom zaustavlja domaći stoper. Dobio je crveni karton, a Kireta je iz kaznenog udarca poentirao za 0:6.

Početkom drugog poluvremena, vrijeme se pogoršalo. Kiša i vjetar destabilirirali su igru obadvije momčadi. Trener Milunić dao je šansu i igračima sa klupe. U 74. min. Kireta je odigrao sjajnu dubinsku loptu za Vrhovca koji u trku sa 10-tak metara puca pored gola. U sljedećoj minuti Bobinac se našao u šansi za drugi gol, ali njegov udarac nakon asistencije mladog Majstorovića bolkira domaća obrana. Tri minute kasnije, Majstorović na ubacivanje Jurčića puca preko gola. Na kraju, domaćin je uspio postići počasni pogodak za konačnih NK Lokomotiva – NK Lekenik 1:6.

IMG_0146.jpg

U 16. kolu I. ŽNL postignuto je 27 pogodaka u šest utakmica. Derbi kola bio je u Glini gdje je Banovac dočekao Zrinski iz Odre te ga uvjerljivo ispratio sa 4:1. Lider Radnik rutinski je odradio utakmicu protiv Jasenovca. Pred lekeničanima je težak tjedan, obavljena je tek 1/3 posla. U srijedu igraju Kup utakmicu  protiv Radnika. Radnik je izborio 6. kolo pobjedom nad četvrtoligašem Frankopanom iz Galdova sa 3:0. Utakmica je u 16.30 sati. Za raspored kupa stisnite ovdje.Sljedeća ligaška utakmica je doma. Igra se u SUBOTU i dolazi nam Mladost iz Gornje Gračenice. Igra se u 16 sati. Vidimo se. Za rezultate i tablicu stisnite ovdje.

1.ŽNL

16. kolo 28.03.2010 Kutina, igralište ŠNK Lokomotiva

Vrijeme: vjetrovito, kiša Gledatelja : 100

Š.N.K LOKOMOTIVA –  Š.N.K. LEKENIK  1:6 (0:6)

Suci: Zoran Perić-Sisak, Dragan Grmuša-Sisak,Zlatko Bača Topolovac

ŠNK LOKOMOTIVA 1. Željko Friš, 2. Danijel Marčić, 3. Bojan Ivanić, 4. Mario Friš, 5. Matija Friš, 6. Željko Podvalej, 7. Marin Šulc (od 45. min Željko Labik) , 8. Dalibor Baković, 9. Hrvoje Adamović, 10. Saša Borojević. 11. Reinaldo Rajs, trener: Dalibor Dokmanić

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić (kap.), 2.Denis Ivančić(od 45. min. Bruno Peršin), 3. Tomislav Jurčić , 4.Ivan Vrhovac, 5.Mario Domitrović ( od 60. min. Jakov Vidak), 6.Alen Komić ( od 60. min. Ivan Smolković), 7.Ivan Bobinac, 8.Danijel Kireta, 9.Tomislav Kutleša ( od 51. min Mario Majstorović) ,10. Ivan Đurašin,11. Dario Turkman ( od 67. min. Nikola Grgić ), trener: Joso Milunić

Strijelci: 0 : 1 Turkman (6), 0 : 2 Kireta(13), 0 : 3 Kutleša(15), 0 : 4 Bobinac(16) , 0 : 5 Kutleša(35), 0 : 6 Kireta (45)-11m, 1 : 6  Labik(88)

Žuti  kartoni:
Š.N.K. LOKOMOTIVA:  Matija Friš (28)-prigovor sucu, Marčić(45)-Povlačenje za dres

Š.N.K. LEKENIK: Kutleša(28)-napucavanje lopte u prekidu

Crveni  kartoni:

Š.N.K. LOKOMOTIVA:  Marčić (45)-Namjerno sprečavanje zgoditka rukom

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Ivan ožujak 29, 2010 u 11:20

Bravo dečki! Sve čestitke za odličnu igru, osobito u prvom poluvremenu. Pokazali ste svima onima koji su sumnjali u vas da niste zaboravili igrati nogomet, te da i u idućim utakmicama možemo očekivati dobru igru i rezultate.

Odgovori

Đuro ožujak 29, 2010 u 23:07

Dobro je decki,ali teske utakmice su doma.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: