Danijel Kireta – pojačanje u veznom redu

27. ožujka 2010.

Danijel-Kireta.jpgMeđu pristiglim pojačanjima u zimskoj stanci I. ŽNL u redove seniora NK Lekenika stigao je i 29-godišnji Danijel Kireta iz Siska.  Taj vezni igrač predstavio se domaćoj publici i ostavio ponajbolji dojam od svih na terenu u remiju sa TŠK-om. Vidljivo je njegovo iskustvo koje je stekao igrajući za galdovački Frankopan, sisački Metalac, BSK i SpVgg. Mankofen.

Pri dolasku u Lekenik postavio si je samo jedan cilj – osvajanje 1. mjesta i plasman u IV. HNL. Nogometni idol mu je nekadašnja zvijezda Oranja, Marco Van Basten, a veliki je fan Barcelone. Nastavak prvenstva trebao bi dodatno pokazati koliko je kvalitetno pojačanje Danijel za Lekenik, a prva prilika je već nedjeljno gostovanje u Kutini.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: