Dario Turkman – napadačko pojačanje seniora

18. ožujka 2010.

Dario-Turkman.jpgPredstavljamo još jedno zimsko pojačanje seniora NK Lekenika za nastavak prvenstva u I. ŽNL.

Riječ je o mladom i nadarenom napadaču Dariu Turkmanu iz Topolovca. Stigao je iz četveroligaša petrinjske Mladosti, a prije toga igrao je za TŠK, Segestu, BSK i Frankopan. Za pola mjeseca napunit će 24 godine, a u Lekeniku ga zanima jedino osvajanje prvog mjesta u I. ŽNL, zbog tih je ambicija i prihvatio poziv klupskog vodstva i dres petrinjeske Mladosti zamijenio lekeničkom plavom bojom.

Plava boja mu je izgleda u krvi, jer je strastveni navijač zagrebačkog Dinama, a njegovo nogometno umijeće možete pogledati već ove nedjelje u utakmici protiv njegova bivšeg kluba – TŠK-a.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: