Zrinski pao tek nakon jedanaesteraca

7. ožujka 2010.

Nogometaši Lekenika ovu nedjelju imali su prvu ovogdišnju domaću i službenu utakmicu. Odazvao se veliki broj navijača koji su usprkos vremenu ipak došli. Vrijeme nije išlo na ruku osim navijača ni igračima,uz  temeraturu koja je bila oko ništice puhao je vjetar.

Utakmicu treba čim prije zaboraviti.  U prvom poluvremenu igra se na sredini terena te jedina prava akcija bila je na strani Lekenika. Lekenička devetka( Tomislav Kutleša ) biva srušen u petercu te je sudac pokazao na bijelu toku. Igrač na kojem je prekršaj skrivljen sam je i raliziro jedanaesterac te Lekenik je poveo u 29.minuti.

Drugo poluvrijeme ne mjenja stanje na terenu. Momčadi  izgledaju umorno, a na ruku im nejede ni blatnjav teren i vrlo hladno vrijeme. Ipak Zrinski je bolji te iz jedne akcije izjednačavaju. Došlo je do nesporazume Bartolić-Komić koju gostujući napadač iskorištava za izjednačenje. 66 minuta 1:1. Nedugo nakon toga prvo gostujući pa onda i domaći igrač dobivaju drugi žuti odnosno crveni te time obje momčadi završavaju sa desetoricom. Kod lekeničana pocrvenio je Vrhovac te time neće igrati već sljedeču utakmicu protiv INE doma.Valja spomenuti i pokušaj stijelaca jedinog lekeničkog gola na utakmici. Ivančić je probio na desnoj strani te dodaje na pet Kutleši koji puca po zemlji te gostujući vratar spašava Zrinski. Utakmica završava nerješeno 1:1. Kako je  to kup utakmica mora se znati pobjednik pa su treneri morali izabrati igrače koji će pucati jedanaesterce da se dobije pobjednik. Jedanaesterce  redom pucaju: Turkman(brani vratar);gostujući igrač Tomislav Šimičić zabija za 1:2, Kutleša(preko gola); gostujući igrač puca uz gol;Ičanovićev udarac brani golman; Brani i Bartuluć; Komić zabija za 2:2; Bartulić ponovno spašava lekeničane; Kireta dovodi lekeničane u vodstvo 3:2; Bartulić ponovno brani i odvodi Lekenik dalje.

Lekeničani MORAJU dati i pokazati više ukoliko žele nastaviti prošlogodišnje rezultate.

KUP

4. kolo 7.3.2010 Lekenik, igralište Lekenik

Vrijeme:hladno,vjetrovito  Gledatelja : 100

Š.N.K. LEKENIK – N.K ZRINSKI 3:2  ( 1:1  ;  1:0 )

Suci: Ivo Perković-Sisak, Dario Marić-Sisak, Dražen Blagić-Sisak

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić, 2.Denis Ivančić, 3.Muris Ičanović, 4. Ivan Vrhovac, 5.Mario Domitrović, 6. Alen Komić ,7.Danijel Kireta, 8.Ivan Bobinac (od 75. min. Mario Skrbin ) , 9. Tomislav Kutleša, 10. Mario Majstorović (od 65. min. Ivan Đurašin ), 11.Dario Turkman, trener: Joso Milunić

N.K. ZRINSKI 1.Ivica Išek, 2.Josip Brabenec, 3.Danijel Matković, 4. Matija Banović, 5.Petar Đurić, 6. Miroslav Žarković (od 46. min. Nenad Brabenec ),7.Alen Ivanić, 8.Antonio Gec , 9. Ivica Alapić, 10. Krešimir Turkalj (od 46. min. Tomislav Šimičić ), 11.Matija Salkić (od 83. min. Bahir Teletović ), trener: Robert Perković

Strijelci: 1 : 0 Kutleša (29)-11m, 1 : 1 Alapić (66); jedanaesterci: 1:2 Šimičić, 2:2 Komić, 3:2 Kireta

Žuti kartoni:

N.K.LEKENIK: Ivančić (90)-Preoštar start,Bobinac (50)-Preoštar start

N.K.ZRINSKI: Brabanec (29)-Preoštar start, Matković (36)-Preoštar start, Gec (32)-prigovor,  Savkić (78)-Nepoštivanje potrebne udaljenosti

Crveni kartoni:

N.K.LEKENIK: Vrhovac (76)-zbog nepoštivanja potrebene udaljenosti, a prva opemena (55)-Preoštar start

N.K.ZRINSKI: Ivanić (73)-igranje rukom, a prva opemena (9)-Preoštar start

{ 4 komentari… read them below or dodaj jedan }

igrač ožujak 7, 2010 u 21:08

ispravak uredniku:jedanaesterac je bio nad Turkmanom,a opaska da se po ovom hladnom i užasno teškom blatnjavom igralištu trkački čak i zadovoljilo po meni

Odgovori

Đuro ožujak 7, 2010 u 22:47

slijedeci vikend uz bolje vrijeme i puno bolju igru nadam se nastaviti cemo s pobjedama. 🙂

Odgovori

Đuro ožujak 9, 2010 u 00:13

ne treba traziti opravdanje nego greske..kad dode bolje vrijeme igra mozda ostane ista a to nece biti dobro..ali mislim da ce do vikenda sve biti spremno za 3. boda

Odgovori

ime nije bitno ožujak 9, 2010 u 21:54

treba staviti ove mlade u igru…oni su potencijal…steta sto su dumbovic i greguric ozlijeđeni..zelim im brzi oporavak…prema meni fantasticni trio bi bili dumbovic, majstorovic, greguric…svaka cast malom majstorovicu. decko je jako dobar

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: