Sedam mjeseci mi je tek

4. ožujka 2010.

Danas je probijena granica od 10000 jedinstvenih posjeta službenoj stranici kluba. Web stranica ugledala je svjetlo dana prije nešto više od sedam mjeseci te bilo joj je potrebno sedam mjeseci da dođe do 10000 posjeta. Vjerojatno ta brojka bi bila postignuta puno prije ali zbog zimske stanke od skoro 4 mjeseca u kojoj je  posjećenost stranice bila na vrlo niskoj razini. Najveća posjećenost bila je za vrijeme sezone pa tako iz tjedna u tjedan posjećenost je rasla i rasla.  Što se tiče dana najviše je posjeta tokom vikenda i u ponedjeljak. 5. rujna službene stranice kluba posjetilo je preko 400 posjetitelja. 13. i 8. rujna nešto više od 350 posjetitelja. Dakako puno više nego što se očekivalo te bilo ciljano. Pa uz ovu priliku napravio sam anketu te ukoliko imate neke primjedbe ili savjete, ideju slobodno ju pošaljite na e-mali kluba koji glasi: klub@nk-lekenik.hr ili jednostavnije napišite komentar ispod. Anketu će biti dostupna do 13. ožujka.

Kako vam se sviđaju stranice?

  • Sve pet (68%, 15 Votes)
  • Solidno (14%, 3 Votes)
  • Može bolje (9%, 2 Votes)
  • Loše (9%, 2 Votes)
  • Nemože lošije (0%, 0 Votes)

Total Voters: 22

Loading ... Loading ...

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: