Ivan Gregurić – povratak u matični klub iz Dinama

26. veljače 2010.

Ivan-GreguriÄ_.jpgMlada nada lekeničkog nogometa, nakon dvije sezone u juniorima zagrebačkog Dinama, vratio sa u svoj matični klub gdje i napravio svoje prve nogometne korake. S još nepunih 20 godina, Gregurić iza sebe ima “dosje” velikih klubova. Pri odlasku iz Lekenika, zaigrao je za Segestu, potom zagrebačku Lokomotivu, Polet iz Buševca i na kraju Dinamo. Uslijedio je zimski prelazak u Lekenik u kojem očekuje dobar kolektiv, ozbiljan rad i plasman u viši rang. Raduje ga pozitivna atmosfera i podrška klupskog vodstva. U Dinamu je osvojio juniorsko prvenstvo 1. HNL i prvenstvo u regiji, a sa Lokomotivom 2. mjesto kadetskog prvenstva u regiji. Sa Segestom je bio 4. u istom natjecanju.

Po vokaciji prednji vezni, Ivan svog idola vidi u proslavljenom brazilcu Ronaldinhu Gauchu, što mnogi primjete u Ivanovim fintama s loptom, dok od svjetskih klubova obožava Barcelonu.

Sve djevojke koje bi nešto pitale Ivana neka kontaktiraju klub preko emaila i očekuju njegov odgovor…

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: