Pripreme: NK Zamet Rijeka – NK Lekenik 1:4 + Video

22. veljače 2010.

Nogometaši Lekenika ovu nedjelju imali su izlet u Rijeku gdje ih je dočekala solidna momčad Zameta. Sa nogometašima išli su redoviti navijači tako da je bus bio popunjen.Suze od smijeha išle su od samih jutarnjih sati. Polazak je bio u 7 sati ispred klubskih prostorija. Dolazak u Rijeku bilo je nešto prije 11 sati te su igrači nestrpljivo odmah pojurili u svalačinicu , dok su uvijek vjerni navijači otišli osvježiti i pripremiti za utakmicu. Utakmica je počela u 12 sati. Momčad Zameta se natječe u istom rangu kao i Lekenik, odnosno 1.ŽNL Primorsko-Goranska pa tako je bila momčad po mjeri. Lekeničanima je to druga utakmica u dva dana ali umor se nije mogao ni namirisati. U subotu u Novskoj nastradala je momčad Maldosti iz Petrinje sa rezultatom 3:2(3:0). U sastavu Lekenika nedostajali su Domitrović , Skrbin , Blažinić. Također nedostajao je i Dumbović koji će radi ozljede propustiti veći dio nastavka sezone. Želimo mu brz oporavak. Nakon početnih ispipavanja snaga Lekenik je zaprijetio sa par neugodnih udraca na protivnički gol. Da bi poveo oko 20 minute . Potpuno izigrana obrana domaćina. Kireta-Kutleša-Turkman. Nažalost nekoliko minuta poslije pala je koncentracija naših braniča te domaćin izjednačuje. Nakon toga na terenu je bio jedino Lekenik. Napravili su lagani pritisak te ga okrunili u zadnjim trenucima utakmice. Turkman je  probio na desnoj strani i dodao povratnu  Kireti koji pogađa za novo vodstvo Lekenika.

Prva prilika je za donaćine u drugom djelu. Neprecizan je bio napadać Zameta pa tako da Alen Sigur koji je stao između vratnica u nastavku osim toga nije imao nikakvog posla. Lekeničani igraju vrlo lijep nogemet te navijaći ga nagrađuju navijanjem. Za 3:1 pogađa Đurašin glavom. Lekeničani pleteju mrežu oko domaćeg vratara.Najopasniji je među najmlađim Mario Majstorović. Prvo se nije snašao kod slobodnog udarca, zatim fntastično pronalazi glavu Jurčića te Lekenik povisuje na krajni rezultat 4:1. Zadnji vrlo dobar pokušaj je opet Majstorovića koji je previsoko lobo golmana te pogodio prečku. Iako su navijači željeli pogodak Maria nisu ga dočekali. Utakmica je završila korektno sa obje strane. Nakon utakmice igrači i navijaći otišli su na zasluženi ručak iznad Rijeke te oko 5 sati uputili se u Lekenik. “Bilo je fantastično, najbolji izlet do sad.”, “Sve je bilo odlično, uprava kluba je bez greške organizirala izlet.”, “Krasno vrijeme, odlična utakmica, pobjeda,dobra zabava, što još treba.” su neke od izjava navijača i igrača. Cijeli susret zabilježila je i kamera , a najbolje trenutke utakmice sam izdvojio.

rijeka-sastav.JPG

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: