Tomislav Kutleša -napadač Segeste pojačao Lekenik

12. veljače 2010.

kutle__a.jpg

Među prvim pojačanjima NK Lekenika u zimskoj pauzi natjecanja, “plavima” je pristupio vrsni napadač Tomislav Kutleša iz Popovače. Nakon NK Zagreba (kadeti),  Frankopana, Repušnice, Ludine, Potoka, Jelenske, Moslavca iz Popovače i posljednjeg kluba sisačke Segeste, 27-godišnjeg  Tomislava nogometni je put doveo do abicioznog projekta u Lekeniku stoga ne čude njegova očekivanja u novom klubu – osvajanje prvog mjesta i plasman u IV. HNL.

Od svojih uspjeha iz prijašnjih klubova  ističe osvajanje prvog mjesta I. ŽNL sa NK Moslavcem i plasman u III. HNL.  Nakon odrađenih prvih treninga u novom klubu zadovoljan je zatečenim stanjem i želi svojom igrom doprinijeti do krajnjeg cilja – 1. mjesta i plasmana u IV. HNL.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: