Ni snježno nevrijeme ne prekida trening!

9. veljače 2010.

Seniori nastavljaju zacrtani ritam treninga u pripremama, bez obzira na vremenske neprilike. Nedjeljno dopodne unatoč snježnim padalinama (koje su na trenutke zaprimile opis mećave) odradili su u visokom ritmu. Nakon zagrijavanja, uslijedila je međusobna utakmica koja je prerasla u pravu rovovsku bitku. Snijeg “do koljena” otežao je trčanje što je sigurno imalo pozitivnog učinka, a trener Milunić bio je zadovoljan odrađenim treningom. Podijeljeni u markirane i nemarkirane, na kraju su u velikom preokretu bili s(p)retniji markirani i pobijedili sa 5:4. Poslije trening tekme i bespoštedne borbe, uklizavanja, utrkivanja kroz snježne nanose, vodstvo kluba počastilo je sve sa roštiljem i čajem pa je uslijedilo druženje uprave i igrača i iza podneva.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: