HVALA NAVIJAČI!!!

4. prosinca 2009.

Link na članak!

{ 9 komentari… read them below or dodaj jedan }

The Player prosinac 4, 2009 u 12:33

odlican clanak!!tako je treba jos vise ljudi dolaziti na tekme!i naravno treba navijati!!!a ne sjediti ko kvocke i samo prigovarati jer su prije bili takvu nasi dragi “navijaci” a naravno ima ih i danas takvih!!!

Odgovori

BlueAngels prosinac 5, 2009 u 18:24

Svaka cast za ovaj clanak! Mi navijaci zahvaljujemo pogotovo igracima i nadamo se da cemo ZAJEDNO doci i do 4. HNL….I naravno sljedece polusezone ocekujte nas jos vise!!

Odgovori

BlueAngels prosinac 5, 2009 u 18:28

Taman kada sam pomislio “jos jednom cete zaboraviti na nas” , dogodilo se ovo..mi cemo uvjek biti tu negdje zajendo cemo do 4.hnl…posebno bi se htjeli zahvaliti igracima i jednom posebnom covijeku koji nas jedini podrzava od ovih “odraslijih” , a to je Drazen Malovic(hvala care) …nadamo se da ce i ostali gledatelji i clanovi vodstva kluba imati razmjevanja za nasu pokoju petardu i pokoju psovku…Zajedno smo JACI!!

Odgovori

Đuro prosinac 5, 2009 u 18:34

napokon i ovaj clanak…uz podrsku ovih “odraslijih” biti ce nas jos vise sljedece polusezone i zajedno jaci cemo probati i napraviti nemoguce “uci u 4.hnl” … i ponekad prebolite pokoju nasu petardu ili psovku…jer utakmica nije kazaliste…

Odgovori

Nele prosinac 6, 2009 u 12:19

Nogomet u pola 2 na betonskom

Odgovori

jakov vidak prosinac 6, 2009 u 18:07

glupo je sto mi juniori igramo nedjeljom ujutro, zato nitko ne dolazi a da promijene termin odigravanja bar popodne negdje prije seniora ili subotom popodne mislim da bi bilo vise navijaca pa bi i mi poceli bolje igrat

Odgovori

gibo ožujak 2, 2010 u 18:18

Đuro, svaka čast na navijanju ali utakmica je ogled kluba, kulture i odgoja navijača i mladih igrača. Pogledaj englesku ligu i vidi ima li petardi, psovki i takvih stvari tamo. Nikada nemoj jednu stvar zaboraviti, na utakmice dolaze i ljudi s malom djecom i nikome sa ne daje za pravo da ugrožava bilo koga na utakmici. I ovako nas ima malo Hrvata da bi se još i tako mrzili, tukli, pljuvali i vrijeđali.

Odgovori

lekenik ožujak 3, 2010 u 18:35

pa ne vrijeđamo mi nikog..i nemamo namjeru nikog ni tuć ni pljuvat ni vrijeđat…mi samo navijamo za lekenik!!!!a to kaj se baci koja petarda mislim da nije nikakav problem..

Odgovori

Đuro ožujak 3, 2010 u 23:55

Da. Hrvati smo a ne Englezi,kada budemo Englezi onda cemo pristojno sjediti u VIP lozi i cekati da nam netko donese nesto za popiti 😉

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: