Seniori upisali novu pobjedu

31. listopada 2009.

Lekeničani su ugostili vrlo dobru momčad Moslavca iz Popovače u 11.kolu 1.ŽNL. Lekeničani su igrali bez standardnih Peršina,Ićanovića i Šimičića. Vrijeme je bilo hladno.

Utakmica je bila tvrda i teško se dolazilo do šansi za postizanje pogotka. Lekeničani su imali tri udarca u okvir gola te dva iskoristili. Do prvog pogotka došlo je zbog gostujuće greške na rubu peterca te Skrbin šalje loptu iza gostujućeg golmana. Gostujući igrači bivaju puno nadmočniji u igri glavom. Desetak minuta nakon toga gostujući napadač prolazi Komića i nađe se jedan-na-jedan sa našim golmanom. Izvrsna reakcija Bartulića koji spašava gol. U drugom poluvremenu igra ostaje tvrda. Đurašin dobiva žuti karton radi preoštrog starta. Nažalost to mu je treći i neće moći konkurirati za sljedeću utakmicu. Cijela igra je na sredini igrališta. Ipak Kosta Đukić nalazi put i vodstva Lekenika od 2:0. Fantastićni lob u njegovom stilu. Na kraju Bobinac puca iz okreta ali gostujući se golman dobro postavlja.

Lekeničani u 12.kolu idu u Odru. Čeka ih Zrinski.