Nastavljen niz gostujućih poraza

26. listopada 2009.

Lekeničani u 10. kolu bili su gosti Jasenovcu. Bila je nužna pobjeda da bi se zaustavio niz poraza u gostima. Nažalost niz nije zaustavljen. Lekeničani su došli bez Dumbovića koji ima tri žuta kartona i ozljeđeng Šimićića koji je izgubljen do kraja polusezone. Od prve minute dobio je priliku mladi Mario Majstorović.

Lekeničani u 16. minuti prvi su put zaprijetili domaćem golmanu i odma poentirali. Kajić je uposlio Đurašina kojem jedan-na-jedan nije bilo teško zabiti. Domaći prijete ali uglavnom daleko preko gola. Druga prava akcija i vratnica. Lopta neželi u gol. Lekeničanima je potreban gol jer domaćine hvata nervoza. Ipak na odmor se ide rezultatom 0:1 za nas. Nastavak druga priča. Vezni red se raspao u cijelosti. Domaći prijete sa svih pozicija. Bartulić spašava lekeničane sa nekoliko fantastičnih obrana. I u 64. minuti gostujući napadač puca sa 20 metara te u bloku dira Domitrovića i vara golmana. 1:1. Tri minute poslije ista priča. Udarac sa dvadeset metara i Bartulić je ponovno matiran. Lekeničani ponovno giješe i u 70.minuti domaći napadač bježi obrani. Peršin radi prekršaj u šesnaestercu. Domaćin je uspješan u izvođenju najstrože kazne. Lekeničani su u 6 minuta primili tri gola. Jasenovac ne staje pa tako u 73. minuti napadač opet bježi i zabija ali biva zaleđe. Nakon toga lekeničani su se pribrali i zaprijetili u 76.  Đurašin je prošao golmana ali nije imao više snage za bolji, jači udarac. Domaćin izbija sa crte. Trener lekeničana sa velikim zakašnjenjem mijenja igrače. U 80. mnuti izlaze Vojković,Majstorović,Kajić i Đurašin ,a ulaze Smolković,Skrbin,Grgić i Đukić. I na kraju Đukiću je i to malo vremena bilo dovoljno da zabije svoj šesti pogodak ove sezone te smanji poraz na 3:2.

1.ŽNL

10. kolo 24.10.2009 Jasenovac, igralište NK Jasenovac

Vrijeme:oblačno  Gledatelja : 50

N.K JASENOVAC –  Š.N.K. LEKENIK  2:3 (0:1)

Suci: Jaroslav Gulan-Sisak, Hrvoje Harcet-Sisak,Žarko Crnić-Mošćenica

NK JASENOVAC 1. Predrag Popović(kap.), 2.Antonio Filipović, 3. Budimir Tado, 4.Damir Bilandžia, 5.Darko Karagić, 6.Željko Marenić, 7.Dalibor Škledar, 8. Danijel Krezić,9. Josip Posavac,10.Marjan Dorosulić, 11. Dejan Miličević, trener: Željko Cicak

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić, 2.Denis Ivančić , 3.Zoran Vojković (od 80.min. Ivan Smolković), 4.Alen Komić, 5.Mario Domitrović, 6.Muris Ičanović (kap.), 7.Mario Majstorović(od 80.min. Mario Skrbin), 8.Boris Kajić (od 80.min. Nikola Grgić), 9.Bruno Peršin,10. Ivan Đurašin (od 80.min. Kosta Đukić),11. Ivan Bobinac , trener: Joso Šeperac

Strijelci: 1 : 0 Đurašin (15), 1 : 1 Posavac (64), 1 : 2 Dorosulić (67), 1 : 3 Dorosulić (70)-11m ,2 : 3 Đukić (80)

Žuti  kartoni:
N.K. JASENOVAC:  Marenić (36)-preoštar start , Karagić (86)-prigovor sucu

Š.N.K. LEKENIK:  Ičanović(26)-preoštar start, Peršin(69)-preoštar start, Komić(90)-prigovor sucu

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

daniel listopad 31, 2009 u 17:29

kad cete stavit i ostale rezultate

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: