Nastavljen niz gostujućih poraza

26. listopada 2009.

Lekeničani u 10. kolu bili su gosti Jasenovcu. Bila je nužna pobjeda da bi se zaustavio niz poraza u gostima. Nažalost niz nije zaustavljen. Lekeničani su došli bez Dumbovića koji ima tri žuta kartona i ozljeđeng Šimićića koji je izgubljen do kraja polusezone. Od prve minute dobio je priliku mladi Mario Majstorović.

Lekeničani u 16. minuti prvi su put zaprijetili domaćem golmanu i odma poentirali. Kajić je uposlio Đurašina kojem jedan-na-jedan nije bilo teško zabiti. Domaći prijete ali uglavnom daleko preko gola. Druga prava akcija i vratnica. Lopta neželi u gol. Lekeničanima je potreban gol jer domaćine hvata nervoza. Ipak na odmor se ide rezultatom 0:1 za nas. Nastavak druga priča. Vezni red se raspao u cijelosti. Domaći prijete sa svih pozicija. Bartulić spašava lekeničane sa nekoliko fantastičnih obrana. I u 64. minuti gostujući napadač puca sa 20 metara te u bloku dira Domitrovića i vara golmana. 1:1. Tri minute poslije ista priča. Udarac sa dvadeset metara i Bartulić je ponovno matiran. Lekeničani ponovno giješe i u 70.minuti domaći napadač bježi obrani. Peršin radi prekršaj u šesnaestercu. Domaćin je uspješan u izvođenju najstrože kazne. Lekeničani su u 6 minuta primili tri gola. Jasenovac ne staje pa tako u 73. minuti napadač opet bježi i zabija ali biva zaleđe. Nakon toga lekeničani su se pribrali i zaprijetili u 76.  Đurašin je prošao golmana ali nije imao više snage za bolji, jači udarac. Domaćin izbija sa crte. Trener lekeničana sa velikim zakašnjenjem mijenja igrače. U 80. mnuti izlaze Vojković,Majstorović,Kajić i Đurašin ,a ulaze Smolković,Skrbin,Grgić i Đukić. I na kraju Đukiću je i to malo vremena bilo dovoljno da zabije svoj šesti pogodak ove sezone te smanji poraz na 3:2.

1.ŽNL

10. kolo 24.10.2009 Jasenovac, igralište NK Jasenovac

Vrijeme:oblačno  Gledatelja : 50

N.K JASENOVAC –  Š.N.K. LEKENIK  2:3 (0:1)