Limačima tri boda protiv Banovca

26. listopada 2009.

Na kraju jesenskog dijela prvenstva limača, Lekenički mali nogometaši sa trenerom Nenadom Stojevićem pobijedili su svoje vršnjake iz glinskog Banovca II sa 3:2 (1:1). Gosti su poveli već u 4. minuti golom M. Filipovića, ali samo dvije minute kasnije izjednačio je Mihael Grgić na radost brojnih roditelja. Dugo se čekalo na sljedeći pogodak, koji je stigao u 38. minuti na veselje domaćina jer se zatresla mreža gostiju. Pogodak je postigao Jurica Vukelić. Samo 4. minute kasnije, Lekenik je povećao vodstvo. Za 3:1 zabio je Tin Stojević. Gosti su u 46. min. uspijeli samo smanjiti rezultat pogotkom A. Cvitića. Nakon utakmice, uslijedilo je druženje i gozba igrača i roditelja, a potom su odmjerili snage i na travnjaku.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: