Juniori slavili kod sisačke Ine

25. listopada 2009.

Golovima Darka Blažinića u 4. i 84. minuti, juniori Lekenika osvojili su prve gostujuće bodove. Naši juniori su utakmicu odlično otvorili ranim pogotkom iskosa sa oko 17 m već spomenutog Blažinića. Do 35. min. igralo se oko sredine terena kada utakmica poprima dramatičan tijek. Naime, zbog drugog žutog kartona, igru je morao napustiti naš stoper Josip Vidak. Igrajući sa deset igrača, ekipa Lekenika polako gubi sredinu terena, ali zadnja linija igra pouzdano tako da poluvrijeme završava sa 0:1. Odmah početkom poluvremena Ina uspijeva izjednačiti. Čvrsto državši sredinu terena, naši igrači stvaraju nekoliko dobrih kontri koje nisu uspijeli materijalizirati. Ipak, u 84. min. nakon kornera na prizemno ubačenu loptu natrčava D. Blažinić i puca iz prve te lopta odsjeda u mreži iza vratara Ine. Treba naglasiti veliku borbenost naših igrača sa igračem manje, koja je iznjedrila prvu gostujuću pobjedu. Uz sve čestitke kompletnoj ekipi, igrač utakmice je bio dvostruki strijelac Darko Blažinić.

(Izvještaj pripremio trener Boris Blažinić)

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

Led Zeppelin(Ćos) listopad 26, 2009 u 16:43

to je to……=)

Odgovori

lekenik listopad 26, 2009 u 17:46

bravo decki,sad gazite sve do kraja…

Odgovori

vidak listopad 28, 2009 u 19:23

obrana najjaca…xd

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: