Pognute glave iz Majura

11. listopada 2009.

8.kolo Lekenik je igrao utakmicu u Majuru protiv Radnika. Trener lekeničana izveo je istu ekipu koja je u srijedu pobjedila NK Jelačić. Đureković sam u šipci te iza njega Đurašin i Dumbović. Ponovno je  lekeničane pratila velika skupina navijača pa tako je atmosfera bila vrlo dobra.

NK Radnik – NK Lekenik 4:0 (4:0)

Lekeničani su probali nadmudriti domaćine krakim dodavanjima koji su nažalost išli na ruke domaćinu koji je sva četiri pogotka zabio zbog pogrešaka u našem veznom redu. Lekeničane spašava golman od većeg poraza pa možemo mu dati epitet najboljeg igrača Lekenika. Do poluvremena lekeničani su tek jednom zaprijetili domaćem golmanu. Na poluvremenu izlaze Peršin i Dumbović, a ulaze napadači Đukić i Bobinac ,koji opet konkurira treneru Šeparcu nakon ozljede. U nastavakU lekeničani igraju znatno bolje. Imaju nekoliko dobrih proigravaja ali domaći su bili gusti u obrani. Čekali su kontre te dugim loptama su preskakali igru. Pred karaju utakmice ulaze  Skrbin,Grgić i Smolković. Na kraju Lekenik ipak nije uspio zabiti počasni pogodak.

Lekeničani ovim porazom prepustili su prvo mjesto na tablici Banovcu iz Gline.
Za rezultate ostalih utakmica stisnite ovdje.

1.ŽNL

8. kolo 11.10.2009 Majur, igralište NK Radnik

Vrijeme:sunčano Gledatelja : 200

N.K RADNIK  –  Š.N.K. LEKENIK  4:0 (4:0)

Suci: Branimir Bizjak-Sisak, Antun Vujić-Sisak, Darko Bogović-Sisak

NK RADNIK 21. Zvonko Dumbović, 4.Dario Pandža, 5. Ivica Adamović, 8. Ivan Božić, 10.Tihomir Tomić, 13.Goran Kostarić, 15.Lovro Paunović, 16. Milan Babić,17.Josip Preučil,19.Karlo Orešković, 20. Krunoslav Gavrić, trener: Krešimir Blajić

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić, 2.Denis Ivančić, 3. Bruno Peršin (od 45 .min. Ivan Bobinac), 4.Alen Komić, 5.Mario Domitrović, 6.Muris Ičanović (od 69.min. Mario Skrbin), 7.Ivan Dumbović (od 45.min. Kosta Đukić), 8.Boris Kajić (od 69.min. Nikola Grgić), 9. Mišo Đureković (od 69.min. Ivan Smolković) ,10. Ivan Đurašin,11. Zoran Vojković Kosta Đukić, trener: Joso Šeperac

Strijelci: 1 : 0 Paunović (14), 2 : 0 Adamović(36)-11m , 3 : 0 Babić(37), 4 : 0 Babić(42)

Žuti  kartoni:
N.K. RADNIK:  Paunović (59)-prigovor sucu

{ 9 komentari… read them below or dodaj jedan }

AC/DC listopad 11, 2009 u 19:12

Kaj Đureković u špici? Mišo? Ne pobjeđuje uvijek bolji……

Odgovori

12tica listopad 12, 2009 u 11:14

ovaj put su pobijedili…

Odgovori

ribica listopad 13, 2009 u 12:56

momčad nema vođu, trener je pod velikim pritiskom rezultata,ak tome svemu ima igrače koji misle da su bogom dani čast iznimkama ,pri tome najviše pojačanja izvan LA-a koja su pre napuhana i k tome stvaraju neke klanove u timu . sve u svemu misle da su ljudi kaj vode klub vesla ….. i došli su po laku lovu a ovi pak domači nisu dovoljno kvalitetni da sami preuzmu odgovornost . PAT pozicija ali valjda ne zadugo. ajmo LEKENIK

Odgovori

AC/DC listopad 13, 2009 u 14:59

Nema veze što je Lekenik dobio sve golove iz grešaka,kad tad se pass igra mora početi igrati,a ona ne može preko noći uroditi plodom.Ako mislimo u višu ligu bez “dodavanja”nema ništa….jel igra Lekenik sljedeće kolo u subotu ili nedelju? Pozdrav svima ljudim dobre volje!

Odgovori

igrač listopad 14, 2009 u 13:37

mislim da su se u klubu i oko njega stvorila malo prevelika očekivanja i da treba spustit loptu na zemlju.već nakon prva tri kola svi su počeli pricat o 4-oj ligi i taj pritisak nam se sad obija o glavu.prvenstvo je jako dugo i realno je za očekivat lekenik medju prvih 5 ali stvarati stvoriti atmosferu prevelikh očekivanja već u startu nije dobro.a ti “RIBICE” di si bio kad se pobjedjivalo.u svom akvariju čekao prvu grešku da možeš počet pljuvat po dečkima.svi su isti isvi igraju za nk lekenik i daju sve od sebe da pobjede samo što to netko gleda drugačijim očima.

Odgovori

AC/DC listopad 14, 2009 u 18:19

Nadam se samo da će se oformiti Lekenik 2 u kojem će moći igrati “lošiji dečki” koji ne mogu konkurirati ovdašnjoj ekipi NK Lekenika,pa da i mi igramo malo fudbala kako bi rekli naši susjedi…

Odgovori

fudo listopad 14, 2009 u 21:55

Bit ćemo prvi

Odgovori

AC/DC listopad 15, 2009 u 10:04

Fudo hahahah,muris ziher 😀 Ma ajde dečki šta i ako ne budete prvi, glavno je da se dobro zezate i da nakon svake utakmice odete zadovoljni doma, jer je upravo to nestalo ne samo u Lekeniku nego i u većini nogometnih klubova, više se ne igra “srcem” nego iz nekih drugih interesa svima nam poznatih,pa nismo u Premiershipu….Kosta svaka čast gdje god dođeš zabiješ,nadam se da u subotu imate pametnijeg posla nego “Dt Arena” tamo oko 18.00 😀 Pozdrav!

Odgovori

ribica listopad 15, 2009 u 13:24

nisam bil u akvariu nego na tekmama i gledal kak igraju protiv momčadi koje ne zaslužuju ovaj rang natjecanja i slušal takve ko ti koji uvjek nađu izgovor kad nejde azna se zakaj nejde igraču

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: