Pioniri poraženi u Pešćenici

11. listopada 2009.

pioniri lek-pesca ekipno

Pogledaj sliku u punoj veličini

Ekipa pionira predvođena trenerom Alenom Komićem poražena je u Pešćenici sa rezultatom 4:2 u utakmici 7. kola prvenstva mladeži – Pioniri B.  Strijelci za Lekenik su bili Bunjevac i A. Milaković, dok je za Pešćenicu 3 pogotka postigao Leon Križanić te jedan Rusek.  Od početka utakmice, domaćini su imali više loptu u nogama i stvorili više prilika, a već u 10. min. jednu su i konkretizirali. Pokušavao je kapetan Lekenika M. Ivančić solo prodorima stvoriti koju priliku, ali bezuspješno sve do 29. min. kada je T. Bunjevac postigao gol za 1:1 i mirniji odlazak na odmor.

U nastavku, ponovo je domaćin imao više loptu u nogama i stvarao više prilika. Tako do ponovnog vodstva dolaze ponovo u 55. min. drugim golom L. Križanića, a prednost je 8. min. kasnije povećao Rusek. Samo četiri minute kasnije, gostima je nadu u izjednačenje vratio A. Milaković pogotkom za 3:2. No, trećim golom sjajnog L. Križanića samo dvije minute kasnije, Pešćenica je osigurala tri boda.

NK Pešćenica – NK Lekenik 4:2 (1:1)   –   7. kolo – Pioniri B,

sudac: Saša Šmigmator

Strijelci: 1:0 Križanić, 1:1 Bunjevac, 2:1 Križanić, 3:1 Rusek, 3:2 A. Milaković, 4:2 Križanić

Žuti karton: A. Milaković – preoštar start

NK Pešćenica: 1 Dolački, 2 Petrac, 3 Ceković, 4 Hodalj, 5 Huskanović, 6 Trlin, 7 Peranović, 8 Kušan, 9 Rusek, 10 Raković, 11 Križanić, 12 Škrablin, 13 Avdić, 14 Stuparić, 15 Čorak, 16 Kralj, 17 Smolčić, 18 Zec; trener Mario Tolić

NK Lekenik: 1Rusan, 2 M. Mikulin, 3 Bunjevac, 4 A. Milaković, 5. R. Milaković, 6 Karamatić, 7 Pekčec, 8 I. Mikulin, 9 K. Bušić, 10 Ivančić, 11 Vidak, 12 B. Bušić, 13 Lukačević; trener: Alen Komić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: