Pioniri poraženi u Pešćenici

11. listopada 2009.

pioniri lek-pesca ekipno

Pogledaj sliku u punoj veličini

Ekipa pionira predvođena trenerom Alenom Komićem poražena je u Pešćenici sa rezultatom 4:2 u utakmici 7. kola prvenstva mladeži – Pioniri B.  Strijelci za Lekenik su bili Bunjevac i A. Milaković, dok je za Pešćenicu 3 pogotka postigao Leon Križanić te jedan Rusek.  Od početka utakmice, domaćini su imali više loptu u nogama i stvorili više prilika, a već u 10. min. jednu su i konkretizirali. Pokušavao je kapetan Lekenika M. Ivančić solo prodorima stvoriti koju priliku, ali bezuspješno sve do 29. min. kada je T. Bunjevac postigao gol za 1:1 i mirniji odlazak na odmor.

U nastavku, ponovo je domaćin imao više loptu u nogama i stvarao više prilika. Tako do ponovnog vodstva dolaze ponovo u 55. min. drugim golom L. Križanića, a prednost je 8. min. kasnije povećao Rusek. Samo četiri minute kasnije, gostima je nadu u izjednačenje vratio A. Milaković pogotkom za 3:2. No, trećim golom sjajnog L. Križanića samo dvije minute kasnije, Pešćenica je osigurala tri boda.

NK Pešćenica – NK Lekenik 4:2 (1:1)   –   7. kolo – Pioniri B,

sudac: Saša Šmigmator

Strijelci: 1:0 Križanić, 1:1 Bunjevac, 2:1 Križanić, 3:1 Rusek, 3:2 A. Milaković, 4:2 Križanić

Žuti karton: A. Milaković – preoštar start