Juniori: I dalje bez bodova u gostima

27. rujna 2009.

U 5. kolu juniori Lekenika izgubili su u gostima protiv Posavine sa glatkih 3:0 te još sanjaju o osvojenim bodovima na gostovanju.

Ekipa Lekenika vrlo dobro je otvorila utakmicu te imala terensku inicijativu no poslije jedne kontre domaći postižu gol koji je “presjekao” naše juniore te od tog trenutka se gubi igra i domaći preuzimaju inicijativu iz koje postižu drugi gol.

Početkom drugog poluvremena juniori Lekenika imaju vrlo dobar period od 15. minuta gdje preuzimaju igru i stvaraju 4 stopostotne šanse no lopta nije htjela u gol domaćina. I kako to obično biva u nogometu – stiže kazna iz jedne kontre domaćina i to je 3:0 nakon ćega se igra naših juniora potpuno raspala te svela na pokušaje “solo akcija” koje nisu urodile plodom.Najbolji pojedinac naših juniora bio je vratar Jurica Sever koji je najzaslužniji što rezultat nije bio i veći u korist domaćih. 

Juniori Š.N.K. LEKENIKa: 1. Jurica Sever, 2.Josip Vidak (od 45.min. Marijan Petričević), 3.Valentino Perović (od 23.min.Matija Romarić), 4. Hrvoje Sučić, 5. Jakov Vidak, 6. Marko Vidnić, 7. Antonijo Ćosić 8. Tomislav Kolarević , 9. Darko Blažinić ,10. Mario Majstorović, 11. Domagoj Cavrić, trener: Boris Blažinić

Juniori sljedeću nedjelju igraju u Mahovu.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: