Plus tri

20. rujna 2009.

U 5. kolu I.ŽNL, seniori Lekenika upisali su i četvrtu pobjedu (uz jedan remi) i tako ostali na vrhu poretka županijskih prvoligaša sa tri boda prednosti ispred Mladosti G.G. i Slavonca. Sa čistih 3:0 iz Lekenika je ispraćena Sloga Maris. Domaćini nisu otpočetka utakmice briljirali, previše je bilo pogrešaka u predaji lopte i kombinatorici čemu je najvjerojatniji uzrok ne igranje četvorice prvotimaca (Kajić, Komić, Bobinac, Peršin). No, kada je lekenički napadač Skrbin postigao pogodak za 1:0 u 33. min, domaći su lakše disali. Na drugi pogodak čekalo se do 63. min. kada je strijelac bio sjajni mladi veznjak Dumbović. Konačnih 3:0 djelo je Šimičića čine je bila zapečačena sudbina Sloginih nogometaša. Do kraja utakmice, Lekeničani su odigrali rutinski, uz nekoliko izmjena u sastavu. Sljedeće kolo, pred seniorima je teško gostovanje kod petoplasiranog Banovca u Glini. Svi navijači, koji bi htijeli na utakmicu u Glinu, tijekom tjedna obavijestit ćemo o polasku autobusa iz Lekenika.

Igra Lekenika protiv Sloge Maris bila je:

  • dobra (75%, 18 Votes)
  • loša (17%, 4 Votes)
  • vrlo dobra (8%, 2 Votes)

Total Voters: 24

Loading ... Loading ...

1.ŽNL

5. kolo 20.09.2009 Lekenik, igralište Lekenik

Vrijeme:sunčano Gledatelja : 200

Š.N.K. LEKENIK – Š.N.K SLOGA MARIS  3:0 (1:0)

Suci: Zoran Perić-Sisak, Nenad Boršić-Sisak, Bojan Gršić-Sisak

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić, 2.Denis Ivančić, 3.Tomislav Jurčić(od 74.min. Drago Benčić), 4.Ivan Smolković(kap.)(od 74.min. Zoran Vojković), 5.Mario Domitrović, 6.Muris Ičanović , 7.Ivan Dumbović, 8.Tomislav Šimičić(od 74.min. Mario Majstorović), 9.Mario Skrbin(od 74.min. Nikola Grgić),10.Ivan Đurašin,11.Kosta Đukić(od 74.min. Mišo Đureković), trener: Joso Šeperac

ŠNK SLOGA MARIS 12.Kristijan Prelesnik, 2.Ivan Horvat, 3.Ivan Puljić, 4.Miroslav Perošević, 5.Marko Vašara , 6.Dragoslav Iličić (kap.), 7.Ivan Ivanda, 8. Nenad Glavaš(od 46.min. Denis Matijašević),9.Saša Jurić(od 67.min. Dario Iličić),10.Enes Hajdarević, 11.Mario Čvorak(od 60.min. Marko Polimac), trener: Boros Horvat

Strijelci: 1 : 0 Skrbin (33), 2 : 0 Dumbović (63), 3 : 0 Šimičić (68)

Žuti kartoni:
Š.N.K. LEKENIK: Ičanović (12)-preoštar start

Š.N.K.SLOGA MARIS: Ivanda (42)-povlačenje protivničkog igrača , Matijašević (75)-napucavanje lopte u prekidu

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

ivica rujan 21, 2009 u 15:00

Stranica vam je super al jel bi mogli malo više napisat o utakmici jer ovo što je napisano mogu i sam skužit iz zapisnika dole.

Odgovori

dedo rujan 21, 2009 u 15:26

pa dajjj jednom slikaj i navijace….stvarno nas puno dolazi a stavljate cetri prakticki iste slike..

Odgovori

filip rujan 25, 2009 u 14:02

Hvala na primjedbama.
ivica: Može, izvještaji ću biti opširniji.
dedo: sakupljam sadržaj pa ću napraviti posebnu stranicu o navijačima. Uskoro!

Pozdrav

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: