U nedjelju tri domaće utakmice

16. rujna 2009.

Nakon teške utakmice prošlog tjedna seniore ponovno čeka neugodan protivnik. U 5.kolu dolazi Sloga maris. Početak utakmice zakazan je u nedjelju u 16 sati. Gosti su pred dnu tablice jer su u četri utakmice zabilježili 3 poraza i tek jednu pobjedu. Nogometaši Lekenika nemogu računati na dva glavna igrača, Kajića i Komića koji su u prošlom kolu zaradili crvene. Također upitno je igranje ozljeđenih Peršina i Bobinca.

Juniori dočekuju predposljednju momčad na tablici, A Š K. Uatkmica je u nedjelju u 11.30 sati.

Pioniri nakon prošlotjedne golijade dočekuju INU. Momčad INE u tri utakmice nije zabila gola, a uz to primila deset pa za momčad Maria Sigura možda se smješi nova pobjeda. Pioniri igraju također u nedjelju doma s početkom u 10 sati.

Limači su prošlo kolo izgubili s 4:0 od TŠK-a 1932. Ovaj vikend ih očekuje slabiji protivnik. Igraju nedjeljnu utamicu protiv Sloge iz  Hrastovice s početkom u 10 sati.

Anketa: NK Lekenik - NK Sloga Maris

  • Domaća pobjeda (89%, 16 Votes)
  • Nerješeno (6%, 1 Votes)
  • Pobjeda gostiju (6%, 1 Votes)

Total Voters: 18

Loading ... Loading ...

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: