Juniori: Radnik – Lekenik 2:0

13. rujna 2009.

U nezanimljivoj našoj utakmici između dva podjednaka protivnika slavili su domaćini sa 2:0 koji su materijalizirali svoje šanse. Ekipa NK Lekenika bez Majstorovića i Blažinića pružila je iznenađujuće lošu igru po svim linijama. Najbolji pojedinci u NK Lekeniku bili su Vidak Jakov koji je igrač utakmice, golman Sever Jurica te veznjak Grgić Domagoj. Svoju najbolju partiju do sada pružio je i Kobi Luka ali sve u svemu bilo je premalo raspoloženih igrača juniora Lekenika da bi se postiglo više od spomenutog. Izvještaj napisao trener juniora Boris Blažinić.
Teren: odličan za igru
Vrijeme: oblačno
Gledatelja: 25
Sudac: Vuksan-Sisak

Juniori Š.N.K. LEKENIKa: 1.Jurica Sever, 2.Josip Vidak (od 45.min.Matija Romarić), 3.Luka Kobi, 4.Marko Vidnić, 5.Jakov Vidak, 6.Hrvoje Sučić, 7. Domagoj Cavrić 8. Tomislav Kolarević , 9.Ivan Petričević (zamjenio ga Đuro David Ivić) ,10.Domagoj Grgić, 11.Valentino Perović (zamjenio ga Marijan Petričević), trener: Boris Blažinić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: