Juniori: Radnik – Lekenik 2:0

13. rujna 2009.

U nezanimljivoj našoj utakmici između dva podjednaka protivnika slavili su domaćini sa 2:0 koji su materijalizirali svoje šanse. Ekipa NK Lekenika bez Majstorovića i Blažinića pružila je iznenađujuće lošu igru po svim linijama. Najbolji pojedinci u NK Lekeniku bili su Vidak Jakov koji je igrač utakmice, golman Sever Jurica te veznjak Grgić Domagoj. Svoju najbolju partiju do sada pružio je i Kobi Luka ali sve u svemu bilo je premalo raspoloženih igrača juniora Lekenika da bi se postiglo više od spomenutog. Izvještaj napisao trener juniora Boris Blažinić.
Teren: odličan za igru
Vrijeme: oblačno
Gledatelja: 25
Sudac: Vuksan-Sisak