Najava za vikend

10. rujna 2009.

Senori: Lekenik ide na teško gostovanje u Gornju Gračenicu  gdje će igrati protiv Mladosti koja je trenutno na 4.mjestu sa dvije pobjede i jednim porazom. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 16 sati. Vodstvo klubA organizira odlazak na utakmicu autobusom pa se pozivaju svi navijači da bodre plave u nastavku natjecanja u I. ŽNL. Polazak je sa igrališta u 13.30h, a cijena karte je samo 20 kuna.

Juniori: nakon pobjede doma idu na vrlo teško gostovanje u Majur. Radnik također ima jednu pobjedu i poraz. Utakmica je na rasporedu u subotu u 16 sati

Pioniri: nakon jednog tjedna stanke u 3.kolu dočekuju doma Slogu iz Hrastovice. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 10 sati.

Limači: Nakon seniora i juniora sada limači igraju protiv TŠK-a 1932. Utakmica se odigrava u Topolovcu u subotu u 10 sati.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: