Lekenik – Kupa 5:0

9. rujna 2009.

Prema očekivanjima, utakmica trećeg kola Kupa protiv susjedne NK Kupe iz Letovanića, za seniore NK Lekenika bila je rutina. U Lekeniku je bilo sigurnih 5:0 i prolazak u 4. kolo. Strijelci su bili Đukić,
Skrbin, Grgić, Smolković i Vojković. Trener Šeperac na teren je od početka poslao kombiniranu postavu. Priliku su od početka dobili igrači koji su igrali nešto manje minuta u prva tri prvenstvena kola. U nastavku su svi ostali sa klupe dobili određenu minutažu. Susjedi iz Letovanića nisu mogli do kraja utakmice parirati puno kvalitetnijem i spremnijem sastavu Lekenika te su spašavali i teži poraz.

Lekeničani su tako odigrali i treću službenu utakmicu bez primljenog pogotka. Dobra uvertira za tešku utakmicu 4. kola I. ŽNL koja ih u nedjelju očekuje kod Mladosti u G. Gračenici.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: