Šest pogodaka u mreži Lokomotive

6. rujna 2009.

Nije se mogao poželjeti bolji start u I. ŽNL za lekeničke seniore od ovog. Prva tri kola – tri pobjede, od čega prve dvije u gostima i sjajno prvo mjesto kao novaci lige! U prvoj utakmici pred domaćom publikom, kutinska Lokomotiva ispraćena je iz Lekenika sa pola tuceta golova u mreži. Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj je nakon prvog pogotka u 22. min.,  kod kojeg je gostujući kapetan M. Gašparec glavom skrenuo loptu u svoju mrežu nakon ubačaja sjajnog 17-godišnjeg Ivana Dumbovića, bilo samo pitanje krajnjeg rezultata. Kontrolirali su igrači Jose Šeperca cijelu utakmicu i niti u jednom trenutku nisu ugozili krajnji rezultat.

U samom početku utakmice, nakon jednog start gostujućeg igrača, teže je ozljeđen veznin igrač Boris Kajić te ga je  zamijenio Tomislav Šimičić. Upravo je on postigao sljedeća dva pogotka (31. i 41. min.) i time razrješio sve dvojbe. Krajnjih 4:0 u 1. poluvremenu, dvije minute kasnije postavio je odlični Ivan Bobinac.

U nastavak je Lekenik krenuo sa dvije promjene, ušli su Z. Vojković i K. Đukić, a nešto kasnije i N. Grgić i M. Đureković, tempo je malo pao, ali domaći su postigli još dva pogotka. Peti pogodak, mala je majstorija I. Dumbovića koji je nekoliko puta tijekom susreta izmamio pljesak mnogobrojne publike. Krajnih 6:0 postavio je K. Đukić odmjerenim udarcem iz daljine za novo slavlje vodećeg sastava I. ŽNL.  Utakmica je odigrana u fer i korektnom tonu, a na sudačku trojku nije bilo ozbiljnijih prigovora.  U četvrtom kolu, sljedeće nedjelje, Lekenik gostuje kod Mladosti iz Gornje Gračenice, a vodstvo klubu organizira odlazak na utakmicu autobusom pa se pozivaju svi navijači da bodre plave u nastavku natjecanja u I. ŽNL. Polazak je sa igrališta u 13.30h, a cijena karte je 20 kuna.

Fotogalerija

Ostale slike s utakmice pogledajte ovdje.

1.ŽNL

3. kolo 06.09.2009 Lekenik, igralište Lekenik

Vrijeme:sunčano,vjetrovito  Gledatelja : 300

Š.N.K. LEKENIK  – NK Lokomotiva 4:0 (6:0)

Suci: Darko Tomić-Borovac, Radovan Miško-Lipovljani, Branko Šepović-Jasenovac

Š.N.K. LEKENIK 1.Nikola Bartulić, 2.Denis Ivančić (od 70.min. Mišo Đureković), 3.Ivan Smolković ( kap. )(od 46.min. Zoran Vojković), 4.Alen Komić, 5.Mario Domitrović, 6.Muris Ičanović , 7.Ivan Dumbović, 8.Boris Kajić (od 16.min. Tomislav Šimičić), 9.Mario Skrbin(od 46.min.Kosta Đukić),10.Ivan Đurašin,11.Ivan Bobinac (od 69.min. Nikola Grgić), trener: Joso Šeperac

NK Lokomotiva 1.Željko Friš, 2.Josip Brlek, 3.Bojan Ivanić (od 35.min. Branimir Gotšlih), 4.Matija Gašparec, 5.Matija Gašparec ( kap. ), 6.Mario Friš (od 46.min. Igor Rendulić),  7.Vladimir Cerovečki, 8.Željko Labik (od 75.min. Matej Bulić),9.Roberto Rendulić(od 55.min. Vladimir Medić),10.Saša Borojevi,11.Domagoj Hržina, trener: Damir Brozović

Strijelci:  1 : 0 Dumbović (22), 2 : 0 Šimičić (31), 3 : 0 Šimičić (41), 4 : 0 Ivan Bobinac  (43),5 : 0 Dumbović (73), 6 : 0 Đukić (86),

Žuti  kartoni:
Š.N.K. LEKENIK: Šimičić (66)-prigovor sucu, Dumbović (81)-preoštar start
NK Lokomotiva: Gašparec (30)-preoštar start

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: