Članak o NK Lekeniku u Večernjem listu

5. rujna 2009.

Danas ( 5. rujna 2009 ) u Večernjem listu objavljen je članak o reorganizaciji kluba te o novom programu kluba u 80. obljetnici. Najavljeni su ciljevi i planovi te programi NK Lekenika za naredne godine u smislu razvoja škole nogometa, infrastrukture te ono najvažnije o vrlo ambicioznom planu ulaska kluba u 4.HNL u roku od dvije godine. U članku nije izostavljen ni program o promociji kluba.  Time je i predstavljena web stranica. Autor članka je Božidar Antolec.
Članak iz Večernjeg lista pročitajte ovdje

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Marijan rujan 6, 2009 u 09:23

Kao usputna zanimljivost.
Jučer, 05.09., bilo je 602 jedinstvena posjetitelja stranica (različita računala, s posjetima dužim od minute).
Danas do 10 sati bilo je 286 posjetitelja.
Ovaj mjesec sveukupno 1099.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: