TŠK 1932 – Lekenik 0:4

30. kolovoza 2009.

Seniorska ekipa NK Lekenika je i u drugom kolu 1. Županijske lige ostvarila pobjedu. Nakon uspjeha prije tjedan dana protiv INE, ovaj put je pobijeđen tradicionalno neugodan protivnik, vrlo dobra ekipa TŠK iz Topolovca i to sa uvjerljivih 4:0 (poluvrijeme 1:0).

U subotu popodne prisustvovali smo odličnoj nogometnoj predstavi, gdje se Lekenik od prvog trenutka predstavio kao bolja, dominantna i čvršća ekipa. Domaćin je bezuspješno pokušavao kroz brzu  igru kratkih pasova doći do pozicije za postizanje pogotka. Međutim, Lekenik je u igri sa puno trke u sredini terena i discipine u obrani bio znatno opasniji, te je i došao u vodstvo golom Maria Skrbina nakon lijepe akcije u kojoj je sudjelovalo više igrača.

Početak drugog poluvremena ponudio je potpuno istu sliku: domaćin bezuspješno pokušava ugroziti gol gostiju, koji su  sve opasniji i do izražaja dolazi njihova sjajna fizička pripremljenost. To je i rezultiralo povećanjem vodstva na 2:0, prekrasnim pogotkom Borisa Kajića sa 16 metara. Time je utakmica bila riješena, te je konačan rezultat od 4:0 bio samo pitanje rutinskog završetka. Pogotke za Lekenik postigli su Muris Ičanović(11m) i Kosta Đukić.

NK Lekenik je sa dvije gostujuće pobjede dokazao da se dobro pripremio za početak prvenstva u višem rangu, te da će u ovom prvenstvu imati zapaženu ulogu.  Ono što posebno ohrabruje je jedinstvo i homogenost u momčadi, dobar rad i zastupljenost igrača na treninzima, te velik broj navijača koji su pratili klub na gostovanjima. Ukoliko se nastavi sa takvim radom, uvjereni smo da će i rezultati biti adekvatni.

U 3. Kolu seniori NK Lekenika igraju u nedjelju doma, 9.9.2009 protiv NK Lokomotive iz Kutine sa početkom u 17 sati. Pozivamo sve navijače da podrže dečke u novoj pobjedi!

1.ŽNL

2. kolo 29.08.2009 Toplovac, igralište Park Grofova

Vrijeme:oblačno,svježe  Gledatelja : 100

N.K. TŠK 1932 – Š.N.K. LEKENIK 0:4 (0:1)

Suci: Zoran Perić-Sisak, Damir Turkalj-Kutina, Darko Kumiša-Kutina

N.K. TŠK 1932 1.Danijel Lučan , 2.Baškin Zekaj, 3.Ivica Matleković, 4.Robert Bezuk ( kap.), 5.Slaven Bučanac,6.Ivo Perković, 7.Danijel Sučević (od 46.min.Alen Abramović), 8.Alen Bešić (od64.min.Jakov Dorosulić),  9.Mario Sever, 10.Ivan Mikulić (od 38.min. Igor Grgić), 11.Samir Bekonjić (od 53.min.Igor Biljan) trener:Darko Pavičić

Š.N.K. LEKENIK 12.Nikola Bartulić, 3.Bruno Peršin, 4.Alen Komić, 5.Mario Domitrović, 6.Muris Ičanović, 8.Boris Kajić (od83. min.Ivan Smolković), 9.Mario Skrbin ( kap.) (od 82. min. Nikola Grgić ) 10.Ivan Đurašin, 11.Ivan Bobinac (od 81.min.Kosta Đukić),13.Denis Ivančić (od 83.min.Tomislav Jurčić), 19.Ivan Dumbović(od 81.min.Mario Majstorović) trener: Joso Šeperac

Strijelci: 0 : 1 Skrbin (15), 0 : 2 Kajić (56), 0 : 3 Ičanović (67) -11m, 0 : 4 Đukić (90)

Žuti  kartoni:

N.K.TŠK: Matleković (31)-preoštar start, Abramović (46)- preoštar start, Dorosulić (67)- preoštar start

Š.N.K. LEKENIK: Ivančić (23)-preoštar start, Peršin (25)-preoštar start, Skrbin (26)-nesportsko ponašanje, Domitrović  (87)- preoštar start

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

filip kolovoz 31, 2009 u 16:21

vrlo dobra utakmica

Odgovori

The Player rujan 2, 2009 u 11:26

razvaljotka teska moglo je biti i vise!samo da nam jos spice prorade kak treba!biti ce to jako dobro!uigrani jesmo,snage imamo sad samo da vidimo kolika smo klapa i koliko smo jaki u glavama!LEKENIK ŠAMPION

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: