Zadnje kolo u Topuskom za pobjedu…

8. lipnja 2009.

22. kolo 2. ŽNL 07.06.2009.
N.K. Topusko-N.K. Lekenik 1:2
Sastav:Bartulić, Ivančić, Jurčić, Đureković, Vojković, Ičanović, Đukić, Šimičić, Đurašin, (od 80 min. Sigur) Skrbin, Grgić trener:Josip Šeperac
Posljednje 22. kolo 2. ŽNL odigrali smo  u Topuskom sa drugoplasiranom ekipom N.K. Topusko i zasluženo pobijedili sa 2:1.Utakmica je odigrana po oblačnom vremenu pred 50-tak gledatelja.Domaća ekipa  iznenadila je našu obranu i povela  već u 2. minuti nakon jedne brze i lijepe akcije.Nakon tog pogotka preuzeli smo inicijativu i stvorili 4-5 izglednih prilika koje nismo realizirali, tako da je poluvrijeme završilo rezultatom 1:0.U drugi dio utakmice ušli smo još odlučnije, i već nakon par minuta uspjeli smo izjednačiti rezultat prekrasnim pogotkom M. Ičanovića, čiji je udarac sa 20-25 metara završio u samom gornjem uglu domaćeg vratara.Do pobjedonosnog  pogotka došli smo nakon opravdano dosuđenog  jedanaesterca koji je napravljen na M. Skrbinu, a kojeg  je M. Đureković sigurno realizirao. Rezultat utakmice mogao je biti i veći da smo imali malo više sreće (dvije stative), i spretnosti u realizaciji stvorenih prilika.
Pobjeda u gostima kod drugoplasirane ekipe (koja je također ušla 1.ŽNL) izborena je dobrom igrom i visokim zalaganjem svih igrača na terenu.Posebno veseli činjenica da je ona ostvarena bez nekoliko standardnih igrača koji nisu nastupili na utakmici (žuti kartoni-Peršin i Culović , povreda Smolković, privatne obaveze Kajić).Zabrinjava činjenica da na utakmicu nisu doputovali M. Rebić i D. Blažinić (bez opravdanja) te im i na ova način poručujemo da se takvo ponašanje  u budućnosti neće tolerirati, jer međusobno poštivanje,zalaganje i ispunjava svojih obaveza  temelji  su na kojima će se razvijati  ovaj klub. Iako je pobjeda  u bodovnom smislu bila nevažna (8 bodova prednosti) pohvala  treneru  koji je uspio motivirati ekipu da ostvari pobjedu, te na taj način završiti ovu vrlo uspješnu sezonu.Još jednom čestitke treneru i svim igračima na ostvarenom uspjehu.
Rezultate svih utakmica završene sezone sa analizom objaviti ćemo za nekoliko dana.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: